0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
46,5 TL
75,0 TL %38
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 20 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 21 Eylül
Standart Teslimat : 23 - 25 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kıbrıs insanının her zaman dillere destan olmuş konukseverliğini, ül­kesini tanıtmak ve sevdirmek amacıyla bıkıp usanmadan eser veren Zekai Altan’ın başarılı çalışmalarında görmek mümkün.

“Tanınmadan tanıtma olmaz” özdeyişini haklı çıkaran Zekai Altan, mevcut kısıtlı olanak ve altyapıyı zorlayarak, ülkemiz insanına, konukla rımıza ve en önemlisi gelecek kuşaklara, ülkemizle ilgili hemen her türlü ayrıntıyı kapsayan bilgilerle dolu yeni bir çalışmaya imza attı. Kuzey Kıb­rıs’ın esrarını, yeni deyimle gizemini giz olmaktan çıkarmak ve herkes tarafından bilinen, tanınan ve sevilen bilgiler haline getirmeye çalıştı. Zekai Altan, derleyebildiği bilgi birikimlerini kitlelere ulaştırabilmek ve bu bilgileri paylaşmak amacıyla çeşitli kitaplar yazdı, yayınlar yaptı ve süreli yayınlar hazırladı.

Önemli eksikliklerimizden birini oluşturan ve kaynak yetersizliği ne­deniyle büyük yanlışlıklara yol açan “rehber kitap” alanındaki bu boş luğun doldurulması yolunda yapılacak her girişimin desteklenmesi ge­rekir. Zekai Altan’ın bu alandaki çalışmalarını yürekten destekliyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Harid Fedai
09 Ağustos 2016

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız