14,6 TL
Standart Teslimat : 26 Mayıs - 29 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dünya Bayrakları Kitap Açıklaması

 

Sıdıka Nur Yılmaz’dan çocuklar için dünya bayraklarını ve başkentlerini tanıtan önemli bir eser
Ben minik dostun tırtıl. Seni güzel bir maceraya çıkarmaya geldim. Bu renkli yolculuğumuzda çok eğleneceğimize emin olabilirsin. Kıtadan kıtaya atlayacağız. Çok ülke gezeceğiz. Ülkelerin başkentlerini öğreneceğiz. Gökleri süsleyen rengârenk bayraklar ile tanışacağız ve onlarla beraber çok eğleneceğiz. Bir sürü şeyler öğreneceğiz.
Hadi gel! Hazırsan başlayalım öğrenmeye...
Bak bu dünya. Üzerinde yazılı olanlar ise haritası oluyor. Bazı bayraklar iki renkli oluyor. Bazen üç. Bazen de dört. Bir de bayrakların üzerinde şekiller de oluyor. Bu hilal olabiliyor, yıldız olabiliyor, güneş olabiliyor. Ve aklına gelmeyen şekillerde olabiliyor. Hepsi birbirinden rengârenk, birbirinden şekilli.
Şimdi dikkatli bir şekilde bakalım dünya haritasına. Her bir kıta farklı renge boyanmış gördün mü? Say bakalım dünyanın kaç tane kıtası varmış. Gel beraber sayalım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.