49,3 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek Kitap Açıklaması

 

Dijital bir denizin içindeyiz. Deniz sürekli değişiyor ve yüzmenin olanakları her seferinde yeniden keşfediliyor. Ebeveynler olarak bu denizde ilerlemeye çalışırken çocuklarımızı nasıl yönlendireceğiz? Peki ya onlar bizden daha becerikliyse... Onları olası tehlikelerden nasıl koruyacağız?

 

Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek bu soruların yanıtlarını arıyor.

 

* Çocukların teknolojiyi nasıl kullanacağına dair bilinçli kararlar vermek,

* teknoloji ve çocuk gelişimi konularında en son bilgi ve araştırmalara erişmek,

* ipuçları, ince müdahale ve araçlarla pratik uygulamaları öğrenmek

* ve bunları uygulayabilmek için gereken inanca sahip olmak istiyorsanız bu kitap sizin için.

 

Çocuğunuzu ekran başından kaldırmak için bağırmanıza gerek kalmayacak. Kalktığında öfke nöbetlerine dönüşen kavgalar son bulacak. Çocuğunuzla ilişkinizi yeniden kuracak ve teknolojiye beraberce ayak uydurmanın keyfine varacaksınız.

 

Çünkü artık çocukların dijital dünyadan uzak durması mümkün değil.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

31.12.2019

Küçük çocuğu olan her ebeveyn okumalı

Kitap günümüzde özellikle ülkemizde salgın halinde küçük çocukların hareket etmelerini engellemek amaçlı önlerine konan ekranların zararlarından bahsediyor. Neden 3 yıldız verdiğime gelince, çocukların eline ekranlı cihazlar veren ailelerin suçluluk duymasını engellemek için bu konunun aslında ne kadar büyük bir sorun olduğunun altını belli noktalarda çizmektense hafifletme yönüne gitmiş olması.Ama yine de eğer küçük bir çocuğu olan ebeveyn iseniz eline ekranlı cihazı vermeden önce mutlaka bu kitabı okuyun derim.

13.07.2019

4lük

Doğru ve eksik yaptıklarımı tespit ettim. Teşekkürler

14.02.2019

her ebeveyn okumalı

Keşke herkes okuyabilecek yeterlilikte olsa ve dijital dünyayı bilinçli kullanmayı öğrenebilse... Gelecek nesilleri korumak için aile eğitimi şart...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.