13,37 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Derin Uyku Kitap Açıklaması

 


Kapitalist sistemin kurbanı olmuş, genç yaşta ünlü olmanın zararlarını bizzat yaşamış ve bu uğurda büyük bedeller ödemiş olan Tuğçe Kazaz, kitabında, kurtuluş yolunda verdiği büyük mücadelesinin etrafında şekillenen duygu ve düşüncelerini çekinmeden, kusursuzca dile getirmiştir.

Elinizde tutmakta olduğunuz bu çarpıcı eser, genci yaşlısı herkesin rahatlıkla okuyabileceği bu topraklarda yaşayan herkesin kendisinden, geçmişi ve tarihinden izler bulabileceği ibretlik bir yaşam öyküsünün sayfalara dökülmüş samimi itiraflarını içermektedir.

Ülkenin yıllardır maruz kaldığı sıkıntıların altında yatan gerçek sebeplere ve bu topraklara nasıl da batıl ve yaratılışa aykırı bir sistemin nüfus ettirilmiş olduğuna da değinilen eserde, memleketin içine düşürüldüğü sıkıntı ve buhranlar cesur bir dille anlatılmış, buna yönelik nelerin yapılabileceği üzerine bireyi ve de toplumu merkez alan çözüm önerileri sunulmuştur.

Bir ilk kitap olma özelliği taşıyan Derin Uyku, Kazaz'ın hayatı, değerleri, maneviyat ve dünya yönetimini bugüne kadar belki de kimsenin bakmadığı bir pencereden sorguladığı, yer yer hayatından kesitlerin okuyucuyla buluştuğu, insanlara faydalı olma niyetiyle ele alınmış, hem keyifle hem de şaşkınlığınızı gizleyemeden okuyacağınız iz bırakıcı bir eserdir.

Artık küresel üst akıl ile değil, yöresel üst akıl ile hareket etme zamanıdır. Hepimizin öz değerlerimizin bilincinde olarak bu Derin Uyku'dan uyanması dileğiyle...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 210

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timen Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

14.07.2015

Okudum beğendim

Sayın okur sanırım sadece kusur bulmak için okumuşsunuz. Ben şahsen tüm önyargılarıma aldırmadan bu kitabı okudum ve çok beğendiğimi,şaşırdığımı ve öğrendiğimi korkmadan söyleyebilirim... Ayrıca bazı bölümlerde bireyi bazı bölümlerde de toplumu merkez alarak Yazılmış olduğundan arka kapaktaki ifade çelişkili değil. Çünkü bu da yazarın tercih edebileceği bir durum,, Ayrıca okumadan sadece arka kapağına eleştiri yapmış olmanızı da doğru bulmadım.

09.07.2015

çözüm önerisi

çözüm önerisi...en takıldığım ifade bu oldu. tuğçe kazaz çözüm önerisini sunuyor.
bireyi ve toplumu aynı anda merkeze alan bir öneri üstelik.
ablacım... ya bireyi alırsın merkeze, bireyci bir önerin vardır. ya da toplum merkezdedir, bireyin kurtuluşunu toplumun ilerlemesi, refahıyla bağlantılandırırsın. merkezde aynı anda iki ÿ"şeyÿ" olamaz. varsa merkez başka bir yerdedir.
bir de eser yazmışlar buna. eser diyor ya.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.