12,0 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Cesur'un Serüvenleri - 1 Kitap Açıklaması

 

Emel Barut’un kaleminden çocuklar için hikâye serisi Cesur’un serüvenleri -1 ile eğitici ve öğretici geliştirilmiş hikaye serisi doğa sevgisi, hayvan sevgisi ve değerler eğitimi ile donatılmış bir çocuk kitabıdır.

Karlı bir kış günü, kasaba halkı evlerine çekilmişken hasta, aç ve küçücük bir köpek sokakta çaresiz bekleyiş içindedir. Karşısına okuldan dönen Ali çıkar. Bu kitapta Ali ile Cesur’un dostluğunu görecek, büyümesine tanıklık edeceksiniz.

Doğada bulunan bütün canlılar insanlar gibi, yaşamak ve sevilmek isterler. Bu haklarını ellerinden almak, onlara kötü davranmak iyi yürekli hiçbir insanın aklından geçemez. Ancak, iyi yürekli olmayan bazı insanlar hayvanlara ve doğaya karşı sorumsuz davranıp, zarar verebiliyorlar.

Bu kitapta; siz sevgili çocuklarımı doğayla buluşturmak, gezintiye çıkarmak ve doğaya karşı sorumluluklarımıza dikkat çekmek istedim.

Keyifle okumanızı diliyor, resimleri boyamanızı, hikâyeyi oyunlaştırıp, okullarınızda ve evlerinizde tiyatro oyunu olarak sahneye koymanızı çok isterim.

Sevgilerimle…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.