2,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap
24,02 TL
32,9 TL %27
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Canavar! Canavar! Kitap Açıklaması


Eyvah, bir canavar geliyor!
Bir sürü hayvan arkadaşın huzur içinde yaşadığı ormana bir gün tuhaf bir yaratık gelmiş. Haber kulaktan kulağa yayılırken yaratığın biçimi de geliştikçe gelişmiş. Bu yaklaşanın bir canavar olduğuna karar veren hayvanlar kaçacak delik aramaya başlamış. Ormandaki huzur yerini paniğe bırakmış. İyi de, bu gelen gerçekten bir canavar mıymış?

Farenin gördüğü garip bir hayvanın haberi önce kirpiye, ardından sırasıyla geyiğe, maymuna, file ve aslana ulaşır. Ancak yanlış anlamalar ve sınırsız hayal gücü ile bu garip hayvan bir canavara dönüşür.

ABM Yayınevi tarafından Türkçeye kazandırılan "Canavar! Canavar?", farklı yaklaşımı ile okuru da öykünün anlatıcısı olmaya davet ediyor.

Kitabın yaratıcısı Sunghee Shin, okurun karşısına önce çizer, sonra yazar olarak çıkıyor. Kitabın ilk bölümünde söze yer vermeyen sanatçı, esprili çizgileriyle okurun kendi hikâyesini anlatmaya teşvik ediyor. Kitabın ikinci bölümündeyse hikâyeyi bir de kahramanlarının ağzından dinliyoruz.

Kulaktan kulağa yayılan hikâyelerin sonunda nasıl gerçeklikten uzaklaştığı konusuna yoğunlaşan "Canavar! Canavar?", mizah yüklü illüstrasyonları, sade ve akıcı metniyle okul öncesi çocukların, birinci bölümde hayal güçleri ile anlatacağı, ikinci bölümdeyse keyifle okuyacağı bir kitap!

"Canavar! Canavar?" eğlenceli mizah anlayışıyla okuru yakalıyor; ardından beklenmedik sürpriz bir bilgelik sunuyor.
-Rury Lee, Çocuk kitapları yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 72

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Abm Yayınevi

 

Puanlamalar
%0
%50
%0
%0
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.