0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
37,8 TL
63,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 15 Nisan - 20 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Bütünleştirilmiş Molekülsel ve Hücresel Biyofizik Kitap Açıklaması

Bu kitabın Türkçeye kazandırılması çalısması, Istanbul Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı ögretim üye ve yardımcılarının tamamının birlikte olusturdugu bu alandaki ilk projedir. Biyofizikçiler atomlardan moleküllere, moleküllerden hücrelere ve çok hücreli organizmalara kadar olan farklı seviyedeki canlı sistemleri inceler.

Biyofizik, Sistem Biyofizigi olarak baslayan ve son yıllarda Molekülsel Biyofizik olarak hızla gelisen ve Türkiye’de de ilgi odagı haline gelen bir alan olmustur. Molekülsel Biyofizik biyomolekülleri ve yasamsal süreç ile islevleri molekül düzeyinde ve fiziksel yöntemlerle inceleyen ve fizik dilinde yorumlayan bir bilim dalı olarak özetlenebilir. Bu nedenle kitabın bu alanda gelisecek olan lisans ve lisansüstü düzeyindeki ögrencilere Türkçe kaynak olarak faydalı olacagını ummaktayım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.