3/5 - 16 Kişi Yorum Yap, Kazan!
18,25 TL
25,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 16 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 17 Ekim
Standart Teslimat : 18 - 20 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


M.Ö. 3500'den 1945'e kadar kronolojik olarak düzenlenmiş; Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya, Ortadoğu ve Orta Asya olarak bölgelere göre ayrılmış, bir nefeste okuyacağınız bir dünya tarihi kitabı.Farkında olsak da olmasak da, yaşadığımız dünya, tarihimiz tarafından şekillendirilmiştir. Tarih, aynı anda ortak insanlığın hem bir kaydı hem de bütünlüğünü sağlayan bir bağdır.

Bu kitap, antik medeniyetlerden II. Dünya Savaşı'na kadar yaşanmış büyük tarihsel olaylar hakkında fikir sahibi olmamız için gereken temel bilgileri içeren bir rehber. Büyük İskender'in imparatorluğu, Arap halifelerinin yükselişi ya da Çin'deki Tang Hanedanlığı, kadınların özgürleşmesi, komünizm ve faşizmin yükseliş ve düşüşleriyle ilgileniyor olabilirsiniz. Tüm bu konular ve daha fazlası hakkında son derece önemli bilgileri bu kitapta bulabileceksiniz.Kısa, kolay okunur, sade ve güvenilir bir kaynak olan bu eser, bugünkü dünyanın neden şimdiki gibi olduğunu anlamamızı mümkün kılacak kritik ipuçlarını ortaya koyuyor.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 150

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Maya Kitap

 

Puanlamalar

%12,5
%25
%43,8
%6,3
%12,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

11.09.2019

Gayet iyi!

Bu kitapla genel imparatorlukları ve olayları öğrenebilirsiniz. Hemen hemen her devlet hakkında kısa kısa bilgiler veriliyor.

13.03.2019

kısa kısa

çocuğunuz tarihi merak ediyorsa ona okumak için güzel bir kaynak olabilir.Akıcı bir anlatımı var.

02.04.2016

maket

Bier nefeste Dünya Tarihi gibi iddialı bir başlığın altında 208 sayfada büyük beklentiye girmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Büyük bir siteden ev almadan önce müteahhitin size evinizin maketini gösterdiğini hayal edin. Bu kitapta konusunun güzel gerçekçi bir maketi gibi sayılabilir...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız