58,5 TL
Standart Teslimat : 20 Ağustos - 23 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bir Hıristiyan Masalı Kitap Açıklaması

 


Papalık makamı ve devletinin kurucu yasası, Vatikan'ın gizli arşivlerinde "Donatio Constantini" başlığıyla yer alan Büyük Konstantin'in vasiyet belgesi, dünya tarihinin en büyük sahtekârlığı, Avrupa'yı Asya'dan ayıran siyasal oluşumun temel yalanıdır.

Böyle bir vasiyet yoktur. Papalık devleti bir tezgahtır ve Papa'ların ne ruhani, ne de siyasal meşruiyeti vardır. Büyük Konstantin'e atfedilen sahte vasiyet, Hıristiyan dünyaya önderlik ve devletler üstü yetki makamını, Konstantinopolis'ten Roma'ya kaydırmaya yaramıştır.

Bir Hıristiyan Masalı, 1684 yıl önce dünyanın merkezi İstanbul'a karşı kurulan çokuluslu komplonun, polisiye tadında tarihidir. İstanbul, 1123 yıl süreyle Roma İmparatorluğu'nun başkentiydi. Sadece 561 yıldır bizim mülkümüz. Geçmişini doğru okuyamazsak, geleceğini çaldırabileceğimiz bir mücevher.

Çünkü komplo baki…

Komplocular, pusuda.
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.03.2022

Müthiş !

Geçmiş tarihimizi öğrenemezsek, geleceği kavrayamayız. Çok iyi araştırılmış akıcı ve bilgi dolu değerli bir kitap !

08.02.2019

YALANLA EL KOYMA

Sahte bir belgeyle koskoca imparatorluğun hakimiyetinin nasıl el değiştirdiğini anlatan akıcı, çarpıcı mutlaka okunması ve not alınması gereken kitap. Alın Pişman olmazsınız..

23.08.2014

gerçekçi bir kitap

bir belgeyle dağılan hristiyan aleminin, ne kadar da yalan dolanla insanlığa hükmetmeye çalıştığının anlatıldığı, İstanbulun müslümanlardan önce de nekadar önemli bir şehir olduğunun anlatıldığı bir kitap. kısacası 10 numara. teşekkürler Mine G. Kırıkkanat.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.