Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Big Boss Kitap Açıklaması

 


Bir Recep Tayyip Erdoğan Kitabı Bu kitaptaki karakterler, olaylar tamamen gerçektir. Gerçek bir yaşam öyküsüdür…

NeoTürkiye'de gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız? Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak. 13 yıldır evde, sokakta, okulda, işte hep o var. Oysa, bilinmeyeni bilinenden daha çok. Tuhaf ilişkiler, esrarengiz olaylar, kriminolojik adamlar. Kimdir Recep Tayyip Erdoğan?

Gerçekten biliyor musunuz? Algı yerine gerçeğe dokunmak istiyor musunuz? Big Boss, ateşten korunmak için ateşten uzaklaşmıyor. Ateşin içine giriyor. Gerçek bir gazetecinin yapması gerektiği gibi… 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamöyküsü hiç böyle anlatılmadı. Big Boss, gerçeğe doğru atılmış yürekli bir adımdır. NeoTürkiye bir zehirdir. O zehrin panzehiri ise gerçeğe sahip çıkmak ve hafızadır.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 190

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

25.02.2015

Kapak

Bu kitabı alıp okumak istiyorum fakat kapağından dolayı almıyorum. Diğer baskılarda belki benim gibi rahatsız olanlar düşünülür ve kapak değiştirilirse güzel olur.

12.02.2015

Okunması gereken bir kitap

Ben e-kitap olarak satın aldım.Basılı kitapta var mı bilmiyorum ama,130 ncu sayfada ÿ"Deniz Feneriÿ" davasıyla ilgili bölümde tarih 2008 yerine 1998 olarak yazılmış.Bir kaç imla hatası da dikkatimden kaçmadı.
Fakat içerik ve araştırma yönüyle çok beğendiğim bir kitap oldu.Arşivimde özenle saklanacaktır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.