19,2 TL
Standart Teslimat : 27 Mayıs - 30 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Armageddon'un Ayak Sesleri Kitap Açıklaması

 

Dünya, bütün dinlerin kadim kaynaklarında ‘’Son’’ olarak isimlendirilen noktaya doğru sürüklenmektedir.
Kadim soyların bugünkü varisleri ‘’YENİ DÜNYA DÜZENİ PROJESİ’’ kapsamında tekrar sahne almışlardır. Bizans Hanedanlığının varisi Konstantin Moskova’da Roma-Slav İmparatorluğu’nu kurmuş ve hedefini açıklamıştır: İSTANBUL…
Hasan Sabbah’ın torunlarından olan büyük bir işadamı ise Türkiye’de sekteye uğrayan uyuşturucu ticareti sonrasında İran’da bir darbe ile yönetimi ele geçirmiştir.
Avrupa Birliği’nde patlak veren büyük yolsuzluk, rüşvet ve vergi kaçırma skandalları yüzünden, Birlik dağılma aşamasına gelmiştir.
Kâbe ve Mescid-i Aksa’ya yapılan terör saldırıları, Tel Aviv’de patlayan bombalar, Suriye’deki gelişmeler ve Diyarbakır su şebekesine karıştırılan zehirli bir kimyasal madde…
Dünya büyük bir kaosun içerisine doğmuştur. Kaosun mimarlarının ‘’Yeni Dünya Düzeni’’ olarak formüle ettikleri kaostan sonraki düzenin önündeki hedef ise yüz yıl önceki gibi yine Türk Milleti ve Anadolu topraklarıdır.
Kaos mimarlarının hesap edemedikleri bir şey vardır: Türk Milleti’nin içindeki Mustafa Kemalleri çıkarabilecek cevher…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.