4/5 - 1 Kişi Yorum Yap, Kazan!
23,66 TL
32,41 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 17 - 19 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


"Hitler'in Kavgası" yıllar süren ve çeşitli ülkelerdeki müze ve arşivlerde yapılan araştırmaların yanı sıra bine yakın kitap ve filmin incelenmesiyle yazıldı. Kitapta iki amaç hedeflendi. İlk bölümde Nazi Diktatörü'nün yaşamın hemen her alanındaki düşünceleri sayısız söylevden taranarak sunuldu.

Böylece onun ve yönettiği sistemin ve yaşananların İnsanlık Tarihi'nde tüm zamanlar için korkutucu bir örnek olacağı sergilendi. Daha sonra ise, Führer'in ve yakın çevresindekilerin ilgilendikleri sıra dışı inanılmaz konular ve olaylar anlatılırken tarihin bu en dehşet verici döneminin arkasında nelerin yaşandığı, Aryenizm ve Soykırım'ın ardındaki bilinmeyen güçlerin etkileri ele alındı. "Hitler'in Kavgası" gerek 20. Yüzyıl'ın belki de birkaç yüzyılın en sıra dışı olaylarını anlatıyor. Cengiz Han'dan bu yana hiçbir lider onun kadar korkutucu ve onun kadar gizemli değildi. Bu kitap, sıradan, zavallı ve dışlanmış bir insanın, dünyanın en önemli insanı haline nasıl geldiğinin öyküsüdür.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Wizart Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.08.2014

Adolf´un Kavgası - Değişik bir Hitler biyografisi

Kitabın en önemli özelliklerinden biri baskısında kullanılan resimlerin renkli ve kaliteli basılmış olması... Hitler´in yanındaki Vril rahibelerinin resimlerini kitapta görmek mümkün, bazı bölümler Hitler´in kitaplarından alıntı yapılarak oluşturulmuş, bu durum okuyucu için hoş karşılanmayacak bir durum olsa da Hitler´in kendi cümleleri aslında onu en iyi anlatan satırlar. Resimler kitabı zenginleştirmiş fakat bazı yerlerde dizgi hataları var, cümleler yarım kalmış ya da başka cümlelere eklemlenmiş. Bence okunması gereken iyi hazırlanmış kitaplardan biri. Özellikle Hitler´in az bilinen özellikleri için mutlaka okunmalı derim.

07.05.2014

Kopyala yapıştır

Kitap Hitlerin (bircok basım hatasıda bulunan) kopyala-yapıştır sözlerinden ibaret. Öjenik kelimesinin tanımını bile (Bkz. Sayfa 88) vikipediden almış bir yazar. Kitap yazmak bu kadar kolay olmamalı. Ortalama bir internet kullanıcısının internette arayıp bulabilecegi bilgiler. Hitler hakkında yayın kısıtlamasının son dakikalarını nakite cevirme cabaları(bence).

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız