Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

29. Oda Kitap Açıklaması

 

“29.Oda yılın en ürpertici romanlarından biri.” –The Miami Herald

“Gizemli ve korkutucu…” –USA Today

“29.Oda’da McMahon psikolojik gerilimde kendine has bir üslup geliştirdiğini bir kez daha kanıtlıyor.” –The Booklist

“29.Oda okurlara iyi bir korku-gerilim kitabında aradıkları her şeyi veriyor. Elinizden bırakamayacağınız, şafak sökene kadar okuyacağınız bir roman.” - Bookpage

“McMahon’ın yeteneği tahmin yetinizi sekteye uğratmasında gizli. McMahon’un öyküsü öyle manevralar yapıyor ki tüm tahminleriniz boşa çıkıyor.” –People 

 

Bir zamanlar kırsal Vermont bölgesinin cazibe merkezlerinden biri olan, şimdinin harap Kule Oteli, sadece Amy, Piper ve Piper’ın küçük kız kardeşi Margot’nun anılarında o eski ihtişamlı hâliyle yaşıyordu. Otelin geçmişine ait karanlık, korkunç bir sır dostluklarını bir daha asla düzelmeyecek şekilde bozana dek üç kız çocukluklarının en güzel günlerini o otelde oynayarak geçirmişlerdi.

         Şimdi birer yetişkin olan Piper ve Margot, hayatları boyunca, o yaz keşfettikleri dehşet verici sırrı geçmişe gömmeye çabaladılar. Ama bir gece yarısı Margot’nun, Piper’ı arayarak ona tüyler ürpertici bir vahşeti bildirdiği telefon konuşması, bu konudaki kararlılıklarını ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecekti. 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.02.2021

Tek solukta

Tek solukta okursunuz

24.08.2020

çok sürükleyici

yazar ters köşe yapmada çok becerikli. okuyucunun bütün tahminleri çürüyor sonunda. insan bitirmeden bırakamıyor.

21.05.2019

gizemli

gizemi iliklerine kadar hissetmek istiyorsan bu kitabı okumalısın.....

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.