Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Semih Yalman

Semih Yalman

Yalman & Yalman İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Dünya Gazetesi'nde köşesi bulunan Yalman, Koç Üniversitesinde öğretim görevlisi olmanın yanısıra, birçok irili ufaklı şirketin de Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmaktadır.

Yalman, Doğuş Grubu, Boyner Holding, Gillette firmalarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. Türkiye'nin, Dünya Ekonomik Forumu, Clinton Initiative, Ambrosetti AB Uyum Çalışmaları gibi platformlara taşınmasında ve temsil edilmesinde özel sektör adına öncü olmuştur. Bir dönem TAİK İletişim Komitesi Başkanı, GE Avrupa Pazarlama Konseyi Danışma Kurulu Üyesi olan Yalman, profesyonel hayatı süresince bir çok farklı coğrafyada çalışma imkanı bulmuştur. Gillette World Cup USA 94, Seat Cup, Doğuş Çocuk, Trafik Hayattır, gibi iletişim platformlarının oluşumunda, Doğuş Grubu, Doğuş Otomotiv gibi markaların gelişiminde önemli rol oynayan Yalman sosyal sorumluluk alanında da bir çok projeye imza atmıştır.

İstanbul Yat Kulübü'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Yalman, Türkiye'nin America's Cup yelken takımı oluşumu, Türk Atı relansmanı, İstanbul Çocuk Müzesi proje insiyatiflerini başlatmıştır.

Harvard Business School AMP173, Insead ve Darden Üniversitelerinde yönetim programları, Emerson College Pazarlama İletişimi yüksek lisans, Hacettepe Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatı lisans programlarını bitiren Yalman, evli ve iki çocuk babasıdır.Eserleri ve Katkıda Bulundukları


2 ADET
Hayal Et Ki Ol

23,00 TL %40 13,80 TL
Sakal

20,00 TL %40 12,00 TL


Ne Okusam?

TÜM OKUMA LİSTELERİ