Ferhan Efeçınar

Yazar resmi yok

Ferhan Efeçınar Kimdir?

NLP Master Trainer- Hipnoz Master Trainer- EFT (Emotional Freedom Tech.) Uzmanı- Evrensel Yaşam Enerjileri Master Şu anda kuantum, yaşam-kariyer ve öğrenci koçluğu alanlarında koç yetiştirmekte ve bireysel koçluk seansları yapmaktadır.

Türkiye'nin ilk Kuantum Koçluk Merkezi olan International Quantum Coachig Merkezini kurmuştur. Kuantum koçluk mesleğini duyurma alanında öncülük yapmaktadır. Şu ana kadar aktif çalışmakta olan pek çok sayıda koç yetiştirmiştir.

Eğitimlerinde kişilere meslek edindirmekte, koçluk seanslarıyla danışanların yaşamlarını imar etmelerine, kendi kuantum sıçramalarını yapmalarına devam etmektedir.

SKY Türk TV'de kendisinin hazırlayıp sunduğu Kuantum Sıçraması programı ile ekranları karşısındaki kişlerin de kendi Kuantum Sıçramalarını gerçekleştirmeleri için program yapmıs ve üstlendiği misyonunu daha geniş kitlelere tanıtmısır.

Bu arada kendisinin hobisi olan isimlerdeki enerjiler üzerine olan bilgileri çok ilgi çektiği için İsimlerin Gizemi adlı kitabı yayınlamış ve bu alanda pek çok TV programına da konuk oluştur.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
3 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.