World'e özel idefix.com’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlere 15 TL Worldpuan, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 20 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

Kampanya Koşulları:

9-31 Aralık 2016 tarihleri arasında idefix.com'dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 15 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum puan tutarı 20 TL olacaktır.

Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Kazanılan Worldpuan'lar 12 Ocak 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017'dır. Kullanılmayan Worldpuan'lar 24 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan ek 5 TL Worldpuan'lar 26 Ocak 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, 7 Şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard'lar ile birlikte Albaraka,Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımında kazanılacak ek 5 TL puan fırsatından yararlanmazlar.

Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yapı Kredi ve idefix.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.