product image
Sony Music
(0 yorum)
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Prodüktörlüğünü Andrew Lloyd Webber, Tim Rice, Marc Platt, Craig Zadan ve Neil Meron’ın üstlendiği görkemli canlı müzik gösterisi “Jesus Chris Superstar Live in Concert”, ezber bozan bir rock operası olarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Grammy ödüllü sanatçı John Legend’ın başrolde olduğu ve İsa’yı canlandırdığı müzikalin kadrosunda ayrıca Kral Hirodes rolüyle Alice Cooper, Meryem rolüyle Sara Bareilles ve Yahuda rolüyle Tony ödüllü sanatçı Brandon Victor Dixon yer alıyor.

Orijinali 1970 yılında Andrew Lloyd Webber ve Tim Rice tarafından bir konsept albüm olarak yaratılan ve hemen ertesi yıldan başlayarak Broadway sahnesinde oynanan rock operası klasiği “Jesus Christ Superstar”, Billboard Top 200 listesinde 1 numaraya kadar çıkmış, 1971 yılının en çok satış yapan albümü ünvanını elde etmiş ve aralarında “Yılın Albümü” de bulunan 3 Grammy ödülüne aday gösterilmişti.

“Jesus Christ Superstar”, neredeyse 40 yıl sonra, neslinin en başarılı müzisyenlerini barındıran bir all-star kadro tarafından yeniden ele alındı ve eşi benzeri olmayan bir canlı performansa dönüştü. İlk olarak 1 Nisan 2018’de NBC ekranlarında yayınlanan “Jesus Christ Superstar Live in Concert”, izleyenlerin ağzını açık bırakmayı başardı ve kısa sürede büyük bir fenomene dönüştü.

İsa’nın yaşamının son haftasını konu alan hikaye, ona ihanetiyle meşhur havari Yahuda’nın bakış açısından anlatılıyor. Her geçen gün daha fazla mürit İsa’ya doğru akın ederken Yahuda, İsa’nın kibirli hale gelip ilkelerini gözden kaçırdığını düşünerek endişe duymaya başlıyor. Nihayet İsa bir tapınakta sarraflara saldırdığında Yahuda onu ele veriyor ve trajediye giden yol açılmış oluyor.

 

Albüm İçeriği

 

1. Overture

2. Heaven on Their Minds

3. What’s the Buzz / Strange Thing Mystifying

4. Everything’s Alright

5. This Jesus Must Die

6. Hosanna

7. Simon Zealotes / Poor Jerusalem

8. Pilate’s Dream

9. The Temple

10. Everything’s Alright (Reprise) / I Don’t Know How to Love Him

11. Damned for All Time / Blood Money

12. The Last Supper

13. Gethsemane (I Only Want to Say)

14. Transition / The Arrest

15. Peter’s Denial

16. Pilate and Christ

17. King Herod’s Song

18. Transition After Herod

19. Could We Start Again, Please?

20. Judas’s Death

21. Trial Before Pilate (Including the 39 Lashes)

22. Superstar

23. The Crucifixion / John Nineteen: Forty One

24. Curtain Call

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.