15. idefix Sanal Kitap Fuarı Heyecanını Anlatan En Yaratıcı Fotoğraf Yarışması


»  Yarışma, 14 Aralık 2017- 28 Aralık 2017 tarihleri arasında idefix Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecektir. (https://www.instagram.com/idefix_com/)

» Yarışma 28 Aralık 2017 saat 23:59’a kadar devam edecektir. Bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

» Yarışma sonuçları 29 Aralık 2017 günü, yarışma içeriğinin yorumlar kısmından açıklanacaktır.

» Kampanya süresi boyunca kullanıcılar, kendi Instagram hesapları üzerinden idefix Kitap Fuarı'nı anlatan en yaratıcı görseli #sanalkitapfuarı hashtag'i ile paylaşarak katılımda bulunacaklardır.

» Seçilen ancak iletişim bilgisi alınamayan kullanıcıların olması durumunda yedek talihliler arasından seçim yapılacaktır.

» Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi değerlendirme dışında tutulacaktır.

» Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

» idefix, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, katılım koşullarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

» En beğenilen İlk 10 fotoğraf sahibi, 50 TL idefix indirim kuponu kazanacaktır

» Kazanılan indirim kuponları, 1 – 30 Ocak 2018 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri siparişlerde tek seferde kullanılabilir. İndirim kuponu bölünerek kullanılamaz.

Hemen Ürünleri İncele!x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.