5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
450,0 TL
650,0 TL %31
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 29 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Ürün Açıklaması

Ufc 4 PS4 Oyun

Ea Sports Ufc 4'te Efsanenizi Şekillendirin!

Ea Sports Ufc 4'te olacağınız dövüşçüyü dövüş stiliniz, başarılarınız ve kişiliğinizle şekillendireceksiniz. Tüm modlarda geçerli olan ortak bir ilerleme sistemiyle karakterinizi geliştirecek ve kişiselleştireceksiniz. Yeni Kariyer Modunda tanınmamış bir amatörden UFC süperstarına giden yolda yürüyecek, iki yeni ortamda - Kumite ve Backyard - dövüş sporunun kökenlerine inecek veya yeni Blitz Battles modunda dünyaya meydana okuyacak ya da Online World Championships modunda dünyanın yeni tartışmasız şampiyonu olacaksınız.

Diğer dövüşçüye sarılırken akıcı biçimde vuruş kombinasyonlarına geçebilecek ve böylece daha tepkili ve gerçekçi karşılaşmalar yaşayabileceksiniz, yenilenen indirme ve yer mekanikleri sayesinde de dövüşün o kısımlarında daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. Nerede ve nasıl oynuyor olursanız olun, Ea Sports Ufc 4 sizi her dövüşün merkezine yerleştirecek.

 

Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi

Vuruşlarda daha fazla kontrol sağlayan Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi iki oyuncu arasındaki tutuş çabalarını daha gerçekçi hale getiriyor, yeni teslim sistemi sunuyor, yer oyunlarında daha yıkıcı hakimiyet sunarak Ea Sports Ufc 4'teki dövüşlerin her aşamasını hissetmenizi sağlıyor.

 

Akıcı Sarılma Kontrolü

UFC 4, 'sarılma' anlarına Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisi (RPM Tech) sayesinde konumunuz ve fiziksel durumunuza bağlı olarak akıcı bir deneyim kazandırıyor. Bu teknoloji sayesinde sarılma anları da vuruş sisteminin bir parçası olarak sunuluyor, bu da daha akıcı ve sık sarılma ve ayrılma anları yaşanmasına sebep oluyor.

 

İndirme Anları Yenilendi

Ufc 4, RPM Tech'i indirme anlarına da uyguluyor. Yeni indirme animasyonları sayesinde oyuncular kullanıcı kontrolü ve dövüşçü yeteneklerine bağlı olarak daha geniş kapsamlı sonuçlarla karşılaşacaklar. Oyuncuların aktif olarak indirme girişimlerine zorlamalarına veya savunmalarına imkan sağlayan yeni indirme seçenekleriyle, dövüşler bu önemli anlarda kazanılacak veya kaybedilecek.

 

Yıkıcı Yer Oyunları

Yer oyunları sırasında ciddi zararlar vermenin yollarını bulmak Ufc'nin en iyilerinin vazgeçilmez tarzlarından olmuştur. Yeni yer oyunları sayesinde Ufc 4 sizi bu senaryolarda daha fazla kontrol sahibi yapıyor, saldıran tarafa vuruşlarını hedefleme ve vuruş noktası seçme için kafa hareketleri ve iyi zamanlanmış geçişler gibi daha fazla araç sunuyor.

 

Yeni Teslimiyet Sistemi

Yenilenen sistem, teslimiyet aşaması için de yepyeni bir deneyim sunuyor. Bulunduğunuz pozisyona göre iki yeni mini oyundan biri başlayacak ve bu da oyunculara basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunacak. Ayrıca oyuncular artık karşı dövüşçünün işini bitirmek için teslimiyet anlarını hızlandıracak yeni yollara sahip olacak, bu anlardan kaçmak için de sert vücut vuruşları yapabilecekler.

 

Tutuş Yardımı

Oyuna daha yenilikçi bir kontrol şemasının eklenmesi, yer oyunlarında size daha çok kontrol sunacak. Temel sol-kol düğmesi ile oyuncular anında 'ayağa kalkma girişimi' veya 'pes etme' hareketleri yapabilecek veya daha avantajlı bir pozisyona geçmeye çalışabilecekler.

 

Dinamik Vuruş Hareketleri

Kontrol şeması üzerinde yapılan yenilikler sayesinde daha kontrollü vuruşlar yapabilecek, daha çeşitli kombinasyonlara daha rahat biçimde erişebileceksiniz. Yeni mekaniği kullanan oyuncular düğmeye tıklayarak hızlı biçimde vuruşlar yapabilecek veya basılı tutarak daha yavaş ama daha çok zarar verici saldırılar gerçekleştirebilecekler.

 

Etkili Anlar

Her dövüşçü Octagon'a dövüşü bitirmek için girer. UFC 4'te oyuncular dövüşün kaderini değiştiren vuruşların etkisini görecek, işitecek ve hissedecekler; rakiplerini yere yapıştırdıkları o yıkıcı nakavt vuruşlarını yavaş çekimde izleyebilecekler.

 

Yeni Spiker Ekibi

Eski UFC Hafif Ağır Sıklet ve Ağır Sıklet Şampiyonu Daniel "DC" Cormier, UFC yayınlarının ünlü ismi Jon Anik'in yanındaki yerini alıyor ve eğlenceli, enerjik ve bilgilendirici yeni yorumlar sunuyor.

 

Yeni Dövüş Ortamları

Bir dövüşçü içinde bulunduğu ortamca şekillendirilir; ister sokaklarda yetişmiş, ister eski yakın dövüş ustaları tarafından yetiştirilmiş olun, bu yeni ortamlar dövüşçünüzü ve dövüşünüzü şekillendirecek.

 

Backyard

Dövüş tarihinin en sağlam dövüşçülerinden bazıları, profesyonel geleceğe giden yola sokak dövüşleriyle başlamıştır. Backyard ortamında dövüşü bir an önce bitirmeye bakmalısınız, çünkü burada jürinin puan kartı kimsenin umurunda değildir.

 

Kumite

Eski Mma günlerine saygı duruşu niteliğinde bir ortam. İnsanlar bu yeraltı tapınağına tek bir amaçla geliyor, kendi dövüş disiplinlerinin üstünlüğünü tüm rakiplerine hissettirmek.

 

UFC Apex

Las Vegas'taki Dana White's Contender Series müsabakalarının düzenlendiği ortam. Bu benzersiz arenada dövüşçüler birer yarışmacıdan profesyonel UFC sporcularına evrilirler.

 

Action Avenue

Gelecekteki Mma şöhretine giden yolda mütevazi başlangıçlar sunan bir dış mekan, amatör Mma sahası.

 

Yaratılan Dövüşçüler ve Tarz

Ea Sports Ufc 4 evreni dövüşçünüz üzerine kuruludur ve her bir dövüşçü performansından tutun, Octagon'a getirdikleri kişiliğe kadar birbirinden farklıdır. Sıklet sınıfı ve on iki dövüşçü arketipi arasından yapacağınız seçim nasıl dövüşeceğinizi belirlerken, 1600'ün üzerinde yeni kazanılabilir ekipman, 350'nin üzerinde mimik ve fazlasıyla dövüşçünüze kişilik katacaksınız.

 

Bağlantılı Oyuncu Profili

Dövüşçünüzü yaratın ve farklı oyun modlarında mücadele ederek Efsanelerinin büyümesine şahit olun. Mücadeleleri tamamlayarak Bağlantılı Oyuncu Profili için XP kazanırsınız. Kazandığınız CP ile özel giysiler, aksesuarlar, oyuncu kartı arkaplanları gibi ödüller açabilir ve tüm bunlarla kişiliğinizi ve kimliğinizi daha iyi yansıtabilirsiniz.

 

Oyun Modları:

Açık Sıklet Sınıfları

Ufc 4 sıklet sınıfı sınırlarını açarak, oyun içi ve dışında daha önce mümkün olmayan dövüşlerin de kapısını aralıyor. Açık sıklet sınıfları Fight Now, Custom Fight Now, Stand and Bang, Knockout ve Tournament modlarında mevcuttur.

 

Hemen Dövüş

Bu, bir dövüşe katılmanın en basit yoludur. Yerel olarak bir arkadaşınızla kafa kafaya mücadele edebilir veya çeşitli mod türlerinde yapay zekaya karşı dövüşebilirsiniz. Yarattığınız dövüşçüyle veya 200'den fazla UFC atletinin arasından seçtiğiniz oyuncuyla yeni Backyard ve Kumite ortamlarından, ünlü UFC etkinlik arenalarına kadar farklı ortamlarda kapışabilirsiniz.

 

Rekabet İzleme

Yeni yerel rekabet izleme özelliği, tüm yerel UFC 4 rekabetlerinin kaydını tutar. Aynı konsolda size karşı dövüşmüş olan tüm oyuncuların galibiyet ve mağlubiyet kayıtları tutulur.

 

Ayakta Kal ve Dövüş

Bu modda indirme veya yer oyunları yoktur. Stand and Bang modu üstünlüğünüzü tekmelerinizi, yumruklarınızı ve sarılmalarınızı kullanarak kanıtlamaya çalıştığınız bir dövüştür.

 

Nakavt Modu

Herkes nakavt görmek ister, bu modda nakavt tek sonuçtur. Rakibinizin sağlık çubuğunu boşaltmak için yeterli sayıda başarılı vuruş yapar ve bir sonraki darbenizle ışıkları söndürürsünüz.

 

Özel

Kişiselleştirdiğiniz parametrelerle bir dövüş yapabilirsiniz - yetenekleri kapatabilir, enerji yenilemesini sınırlayabilir, zarar değerleriyle oynayabilir, hatta CPU kontrolündeki rakibin davranışlarını bile değiştirebilirsiniz.

 

Kariyer Modu

Tanınmamış bir amatörden, tartışmasız UFC Şampiyonluğuna giden yola çıkarken size yepyeni araçlar sunan, tamamen elden geçirilmiş kariyer modu. Yeni Dövüşçü Evrimi özelliği sayesinde karakterinizin antrenmanda ve dövüşlerde kullandığı disiplinlerde ilerleyişini takip edebilirsiniz. Ayrıca kariyeriniz üzerinde sahip olduğunuz kontrol, yeni ilişki kurma seçenekleri ve farklı kariyer yollarında daha fazla kontrolle bu sene zirve noktasına ulaştı.

 

Dövüşçü Evrimi

İster çocukluktan beri siyah kuşağı için eğitim görmüş bir Brezilyalı Jiu-Jitsu ustası, ister gençliğini sokak dövüşlerinde harcamış bir boksör olun, deneyiminiz yetenek setinizi şekillendirecektir. Kariyer Modunda attığınız her yumruk, indirdiğiniz her rakip dövüşçünüzün o disiplindeki ilerleyişine katkıda bulunacaktır. Seçili arketiple eşleşen yetenekler, disiplin dışındakilere göre daha hızlı gelişecektir.

 

İlişki Kurma

Dövüş dünyası ilişkiler üzerine kuruludur - uzun süreli ortaklıklardan, ölümcül rekabetlere kadar. Kariyer Modunda bu ilişkilerin etkisini yaşayacaksınız. Israel Adesanya ile ilişkinizi geliştirerek onun hareket setini öğrenebilecek, aynı oturumda nakavt yaparak aranızda bir husumet başlatabileceksiniz.

 

Yolunuzu Seçin

Hiçbir dövüşçünün yolculuğu birbirinin aynısı değildir. UFC 4'te kariyerinizin kontrolü sizin elinizde - istediğiniz dövüşler, istediğiniz sıklet sınıfı ve istediğiniz rakipler. İlk amatör dövüşünüzden WFA, Dana White's Contender Series'e, hatta doğrudan UFC'ye geçebilirsiniz. Bundan sonra seçeceğiniz dövüşler tamamen size ve performansınıza kalmış.

 

Koç Davis

Her başarılı dövüşçünün arkasında koçlardan ve antrenörlerden oluşan bir ekip vardır ve bunlar dövüş sürecinin en önemli parçalarındandır. Kariyer Modunda, spor ve işi bir arada yürütmeye çalışırken en büyük desteği Koç Davis'ten alacaksınız. Sinematik sahneler yoluyla koç ile dövüşçü arasındaki ilişkinin önemini deneyimleyeceksiniz.

 

Çevrimdışı Modlar

Antrenman Modu: Antrenman ortamında yeteneklerinizi geliştirin.

Öğretiler: Temelleri öğrenmek veya masterclass eğitimi almak için

Özel Etkinlikler: Kendi fantezi dövüş kartınızı oynayın

Turnuvalar: Verilen zararın dövüşten dövüşe geçtiği, 8 veya 16 dövüşçü katılımıyla organize edilen bir yerel çok oyunculu mod. 

 

Çevrimiçi Modlar:

Çevrimiçi Dünya Şampiyonası

Çevrimiçi Dünya Şampiyonası bir dövüşçünün gerçek testidir. Yarattığınız dövüşçüyü veya bir UFC Dövüşçüsünü çevrimiçi ortama taşıyabilir, liderlik tablolarında tırmanıp küme atlayabilirsiniz. Kemeri elinize geçirmek sadece bir başlangıçtır; kemeri her koruyuşunuzda efsanenizi şekillendirecek ve UFC Legacy Şampiyonluk Kemerine bir mücevher daha ekleyeceksiniz.

 

Hızlı Dövüşler

Bu yüksek tempolu modda çevrimiçi dövüşçülere karşı, hızlı bir turnuvaya katılırsınız. Sürekli değişen kurallar turnuvayı taze ve heyecanlı tutar.

 

Çabuk Dövüş

Standart, Nakavt veya Ayakta Kal ve Dövüş modlarında hızlı bir dövüş yapabilir, genel liderlik tablosundaki durumunuzu görebilirsiniz.

 

Davet

Bir arkadaşınızı çevrimiçi dövüşe davet edebilirsiniz.

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.