Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tom Clancy's Rainbow Six Siege PS4

Tom Clancy's Rainbow Six Siege PS4

Tom Clancy's Rainbow Six Siege PS4

Marka :

Ubisoft

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

IGN tarafından E3 2014ün en iyi oyunu seçilen birinci şahıs nişancı oyunu Rainbow Six: Siege sizi farklı mekan ve haritalarla rehine mücadelesine sokmaya hazırlanıyor!


Çeşitli milletlerden seçilen en iyi askerlerden oluşan özel bir ekip, Dünyanın dört bir tarafında operasyonlar düzenliyorlar.


Situation modunda oyunun mekaniklerini ve özel operatörlerini (özel harekatçı) tanı.


Casual modunda, online olarak diğer oyuncularla 5'e 5 mücadele et. Bir round'u saldırı timi olarak oyna, diğer roundu savunma timi olarak oyna.


Ranked modunda, yeteneğini göster ve etkili bir takım oyunuyla üst sıralara tırman.


Terrorist Hunt modunda; arkadaşlarınla, çevrimiçi başka insanlarla veya tek başına terörist avla: Klasik Terrorist Hunt modunda, Bomba İmha Görevi, Rehine Kurtarma Görevi ve Rehine Koruma Görevi mevcuttur.


Rainbow Six: Siege Operatörleri


Her biri farklı yeteneklere ve donanıma sahip birbirinden ilginç özel harekat memurları... İngiliz SAS, Amerikan FBI SWAT Los Angeles, Alman GSG 9, Fransız GIGN, Rus SPETZNAZ, Kanadalı JTF2, Amerikan NAVY SEALS, Brezilyalı BOPE ve Japon SAT timlerinden saldırıcı ve savunmacı karakterleri yönet.


İngiliz SAS
Saldırıcı: Sledge, Thatcher
Savunucu: Smoke, Mute


Amerikan FBI SWAT Los Angeles
Saldırıcı: Ash, Thermite
Savunucu: Castle, Pulse


Alman GSG 9
Saldırıcı: IQ, Blitz
Savunucu: Bandit, Jager


Fransız GIGN
Saldırıcı: Twitch, Montagne
Savunucu: Rook, Doc


Rus SPETZNAZ


Saldırıcı: Glaz, Fuze


Savunucu: Kapkan, Tachanka


Kanadalı JTF 2
Saldırıcı: Buck
Savunucu: Frost


Amerikan NAVY SEALS
Saldırıcı: Blackbeard
Savunucu: Valkyrie


Brezilyalı BOPE
Saldırıcı: Capitao
Savunucu: Caveira


Japon SAT
Saldırıcı: Hibana
Savunucu: Echo


3. ve 4. sezonla birlikte oyunda birçok yenilik gerçekleşti. GIGN timinden Twitch'in görünümü tamamen değişti. Oyuncular daha önce çeşitli miğferlerden satın alıp kullanabiliyorken artık operatörlerin üniformalarını da değiştirebiliyoruz. Silah eklentilerine de bir çok yenilik gelmiş durumda.


Ayrıca oyuna 2017 yılının ilk çeyreğinde YEAR 2 içeriği gelecek. Bu içerikle beraber 4 farklı CTU (Anti-Terörist Timi) ve 8 farklı operatör dahil olacak. Bu operatörler İspanya, Polonya, Kore ve Hong-Kong özel harekat birimlerinin farklı yeteneklerdeki karakterleri olacak.

ISBN: 3307215889077


Yorumlar (1)

Ustalık Gerektiriyor

Aldığım ilk günden beri her gün oynuyorum. Oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok. Müthiş derecede zor, hatayı affetmiyor. Her oyuncunun kendi tarzı var ve her yeni maçta farklı stratejilere ve taktiklere rastlıyorsunuz. Bu anlamda asla eskimeyecek bir oyun. Kırılabilir duvarlarda ufacık bir delik açıp düşmanları gözetleyip vurmaktan tutun sınırsız taktik kullanabiliyorsunuz. Karakterlerin her biri müthiş. Özellikle Ash, Hibana, IQ, Valkyrie, Caveira, Jager, Bandit favorim. Terörist Hunt modu bile çok eğlenceli. Düşmanın yapay zekası çok iyi ve sizi zor durumda bırakabiliyor. Lafı fazla uzatmadan, bu oyun Call of Duty veya Counter-Strike oynamaya benzemez. Oyunda ustalaşmak inanılmaz zor ve ustalaşmayı başaran herkes her multiplayer oyunu rahatlıkla oynar.