Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ratchet & Clank - PS4 Oyun Ürün Açıklaması

Ratchet & Clank - PS4 Oyun

Efsanenin nasıl doğduğunu keşfedin!

PS4 ile bu gezegenler arası maceraya siz de katılın.

Düşmanlardan kurtulmak için silahlarını kuşan ve istediğin zaman değiştir! Bu maceraya hazır mısın?

 

KARAKTERLER

Hızlı Ve Tüylü: Ratchet

Evrendeki son Lombaks, Ratchet ile tanışın. Bir çocukken Veldin’e gövde üzerine iniş yaptıktan sonra Grimroth tarafından bulundu ve yerel bir gemi tamircisi olarak çalışmaya başladı. Ratchet’ın büyük bir yüreği vardır ve hep kaderinin galakside daha büyük işler başarmak olduğunu düşünmüş ve bunun hayalini kurmuştur. Çok yakında en iyi dostu olacak olan Clank onun hayatına yalpalayarak girdiği ve onu tüm galaksiye yayılacak olan bir serüvene çıkardığı gün Ratchet’ın dünyası alt üst olur.

Elinden bir cihazı neredeyse hiç eksik etmeyen Ratchet, önce ateş edip sonra sorgulamaktan hoşlanan türden bir Lombakstır…sonra biraz daha da ateş edebilir belki. Düşmanlarını ve önüne çıkan engelleri kendi imzasını taşıyan hoş bir teknolojiler ve çatlak-kafa silahlar yelpazesi aşan teknolojik bir sihirbazlıkla, boydan postan yana olan açığını kapatmaktan da fazlasını başarır.

 

Minyatür Arıza: Clank

Dostları arasında Clank olarak çağrılan ufak tefek, arızalı savaş robotuyla tanışın. Verilerle dolu canlı bir bilgisayar olmasına rağmen, Clank çok kısa bir süredir yaşamakta ve her şeye karşı çocukça bir merak duymaktadır. Tüm serüven-imsi şeylerde Ratchet’ın uzun vadeli bir ortağı ve kozmosun kaderini kurtaracak bir çocuğu olan Clank, Ratchet’ın her şeye atılgan ve hazır yaklaşımına karşı mantığın ısrarcı sesidir.

Quartu gezegenindeki Savaş Fabrikası’nda Zoni-tabanlı bir arızadan doğmuş olan Clank’in asıl kökeninin ne olduğu, kankası Ratchet ile seyahat etmekte olduğundan beri uzun bir zamandır bir gizem- kendisi için bile. Kendi denklerinden daha sakin kafalı olan Clank zekasını kullanmayı tercih eder ve ateş etme işini diğerlerine bırakır.

 

İyi Bir Dövüşten Bahis Açıp Durmak: Kaptan Qwark

Kaptan Copernicus L. Qwark’ı hiç duymadınız mı? Bunca senedir hangi uzay kayasının altında yaşıyordunuz siz? Evrendeki çoğu kimse tarafından kahramanlık erdemlerinin, cesaret, merhamet ve yakışıklılığın bir kusursuzluk örneği olan Qwark’ta aslında ilk başta göze çarpanlardan çok daha azı vardır.

Acımasızca bir hırsla harekete geçen profesyonel bir dolandırıcıdır ve galaksiler arası şöhretinin gerçek hikâyesi aslında kendisinin bilmenizi istediğinden çok çok daha az kahramancadır. Tipik olarak kendi kişisel gündemi ile harekete geçer ve bir dostu mu yoksa bir düşmanı mı temsil ettiğini bilmek zordur.

 

Para Konuşur: Başkan Drek

Şirket açgözlülüğün yüzünün ta kendisi ve yeryüzünü şekillendiren şirket Blarg Endüstri’nin yönetici diktatörü Başkan Drek muhtemelen tanışabileceğiniz en saf kapitalisttir. Bu hızlı konuşan adi Blarg galaksi boyunca milyonlarca kişiyi mükemmel bir yeni dünyanın acımasız arayışında evsiz bırakarak kendi yolunda kudurmuşçasına yükseldi.

Drek, aşırı nüfus ve zehirli atık kirliliğinden mahvolmuş bir dünya olan Quartu’daki en güçlü kişidir. Yeni bir yuva-dünya yaratma yolunda asla durdurulamaz, bu kendi şaheserini yaratma amacıyla o dünyaların parçalarını çalarak galaksi boyunca gezegenleri yok etmek anlamına gelse bile.

 

Seçkin Muhafız: Cora Veralux

İradesi güçlü ve zeki Cora Veralux daha küçük bir kız olduğu zamanlarda bir Galaktik Muhafız olmanın hayalini kurmuştu. Polaris sisteminden gelen genç bir Markazyan olan Cora, Ratchet kendisinin katılmak için bütün hayatı boyunca eğitim gördüğü takıma hızlıca dâhil olunca, ona şüpheyle yaklaşmıştır.

Savaşta korkusuz olan yetkin bir savaşçı ve taktikçi olan Cora geniş bir silahlar yelpazesini kullanmak üzere eğitilmiştir ve sıkıntılı bir durumda kesinlikle güvenilirdir.

 

Uyumluluk: Playstation 4

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.