Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PES 2017 PS4

PES 2017 PS4

PES 2017 PS4

Marka :

Konami

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Tam futbol

Başlama vuruşu

PES 2017 PS4

Konami'nin kupa avlayan serisinde sahaları kontrol edin ve gerçekçi bir futbol deneyimi ile kramponları hissedin. PES 2017 geliştirilmiş top fiziği, nasıl oynadığınızı öğrenen ve uyum sağlayan yapay zekâyı ve PES tarihinin en çevik ve gelişmiş kalecilerinin de dâhil olduğu yüzlerce yeni oyuncu animasyonunu sunar.

Tam takım kontrolü size “tiki-taka” ve sıkı adam markajı gibi stratejiler sunarak kadronuzu maç kazandıran bir takıma dönüştürür. Fox Engine ile güçlendiren görseller sayesinde oyuncuların kış mevsiminde görünen nefesleri, topun ağlara çarptığında suların etrafa saçılması ve koşan oyuncuların topa vururken sahanın bozulması gibi futbolu gerçeğe dönüştüren tüm detayları görebileceksiniz. PES 2017 PS4

 PES 2017 PS4

 


Pro Evolution Soccer 2017


Pro Evolution Soccer 2017 ile bol ödüllü seri yeni özellikler ve geliştirmelere sahip biçimde geri dönüyor.
Bu yılın sloganı olan 'Kontrol Gerçekçiliği' bu yılki ürünün odağını da belirtiyor ve hem kontrol alanında interaktif gerçekçilik sunarak, hem de gerçekçi görsellerde yeni standardı belirleyerek ödüllü oynanışı yeni bir seviyeye taşıyor. Oyun sunumu ve interaktif, taktik unsurlar oyuncunun oyun deneyimini geliştirirken, ürün başka bir oyuncuya karşı oynamanın verdiği eğlenceyi maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Sektöre yön veren Fox Engine motoru bir çok geliştirme ile birlikte seriyi daha da yukarıya taşıyor, PES 2017 ile oyuncular bir video oyununda ilk defa gerçek futbolu tecrübe etmiş olacaklar.
Önemli Oynanış Değişiklikleri


Gerçek Dokunuş - Nerede ve nasıl olduğuna bağlı olarak farklı futbolcuların topu nasıl kendilerine has biçimde kontrol ettiğini görecek, topun tahmin edilemez hareketlerine verdikleri tepkiye bağlı olarak maçın gidişatını yönlendirebileceksiniz.
Hassas Pas - Gerçek Dokunuş ve gerçek top fiziği sayesinde PES 2017'de pas vermek bir sanat olacak. Topun hızını ve isabetini belirleyen bir çok faktör bulunacak. En iyi durum ve zamanlamayla atılan paslar hedefine mükemmel biçimde ulaşırken, o öldürücü pası vermenin yarattığı tatmin hissini yaşayacaksınız.
Otantik Görseller - PES 2017'de görseller Fox Engine motoru sayesinde önemli yeniliklerden geçti. Futbolcu modellerinden aydınlatmaya, taraftarlardan sahaya ve stadyuma kadar hiçbir şey dokunulmadan bırakılmadı. Bir oyun hiç bu kadar gerçekçi görünmemişti.
Doğal Futbolcu Hareketi - Futbolcu ve kalecilere yüzlerce yeni animasyon eklendi ama bu kadarla da sınırlı kalınmadı. Gerçek Dokunuş ve Hassas pas gibi yeni özellikler de topu saklar veya paslarken bir çok yeni hareketin ortaya çıkmasını sağladı.
Saha Deneyemindeki Önemli Yenilikler


Kaleciler - Kaleciler de eklenen hareketler ve animasyonlar sayesinde çok daha kaliteli hale geldiler ve PES tarihinin en çevik kalecileri ortaya çıktı. Ataklar eskisinden daha da dramatik olacak ve gol attığınızda başarı hissini iliklerinize kadar yaşayacaksınız.
Tam Takım Kontrolü - Oyuncular takımın hücum ve savunma mantalitesini anında değiştirebilecek, sporun bilinmezliğine anında tepki verebileceğiniz basit kontrolleri kullanabileceksiniz.
Gelişmiş Talimatlar - Temel olarak takım ideolojisine bağlı olan ağır adam markajı veya Tiki-taka gibi kişisel talimatları "Gelişmiş Talimatlar" kısmından ayarlayabilecek ve galibiyete giden yolu tasarlayabileceksiniz.
Korner Kontrolü - Alan markajı veya adam markajı gibi ölü top durumlar ile savunma stratejilerinizi kontrol edebileceksiniz Belli futbolcu hareketleri gibi hücum seçeneklerini de burada bulacaksınız.
Adaptif Yapay Zeka - Bir futbol oyununda ilk defa yapay zeka nasıl oynadığınızı öğrenecek! PES serisinin özünde her zaman futbolcu ve takım davranışı vardır, PES 2017'deki Adaptif YZ ise spor oyunlarını sonsuza dek değiştirecek.

ISBN: 4012927102404


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!