vodafone
 

Eylül ayı içerisinde İdefix’ten Vodafone Pay Kart’ınız ile 150 TL ve üzeri alışverişinizi yapın, 25 TL hediyenizi kazanın!


Detaylar:


Kampanya, 01.09.2022 - 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.


İdefix’ten yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe Vodafone Pay'lilere Özel 25 TL iade Vodafone Pay Kartlara yüklenecektir.


Vodafone Pay Kart sahibi olmak için; uygulama mağazalarından Vodafone Pay uygulaması indirilerek anında ücretsiz sanal kart oluşturulabilir veya Vodafone Mağazaları’ndan Fiziksel Vodafone Pay Kart alabilirsiniz.


Kazanılan tutar, kullanıcıların Vodafone Pay kartlarına aşağıdaki tarihlerde yüklenecektir.


1-30 Eylül tarihleri arasında alışveriş yaparak promoya hak kazananlara 1-10 Ekim tarihinde yükleme yapılacaktır.


Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.


Hediye yüklenecek tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart'ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.


Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye o ay yüklenemez, bir sonraki ayın ilk günü yüklemesi gerçekleştirilir.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.

Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve İdefix, kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.