Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Türk Müziğinde Yeni Bir Akım Yaratacak Ses Ve Yorumuyla Meryem Zengin, Sanat Müziğine İddialı Bir Giriş Yaptı...
Meryem Zengin, müzik öğretmeninin teşviki ve desteğiyle Kayseri Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nin sınavını kazanarak bu okuldan mezun olmasıyla başlayan müzik serüveni 'Özür Dilerim' adlı cd çalışmasıyla ayrı bir değer kazandı.
2000 yılında Niğde Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazanarak 2004 yılında buradan başarıyla bitiren sanatçı müzik öğretmeni olarak, çeşitli okullarda görev yaptı.
2012 yılından itibaren Adana Seyhan İşitme Engelliler Ortaokulu'nda müzik öğretmenliğini sürdüren Zengin'in yolları yapımcısı ve besteci Halil İzlemek ile kesişti.
İlk albümünü,'Halil İzlemek Şarkıları' ,'Özür Dilerim' adıyla piyasaya sunan Meryem Zengin,bir çok ilklere de imza attı.
Kemal Başbuğ'un çektiği konser Dvd'sinin yanı sıra,albüme adını veren 'Özür Dilerim' adlı klibi ve şarkısı da müzik kanalları ve radyolarda boy göstermeye başladı.
Sanatçının albumu, Bu güne kadar yapılmış en büyük prodüksiyonlar arasında ilk sırada yer alacağını belirten firma yetkileri;albümün önümüzdeki günlerde müzik marketler de yer alacağını vurguladılar.
Zengi'in 'Özür Dilerim' Çalışması Cd/Dvd/Ve Plak (Lp) olarak siz değerli müzikseverlerle buluşacak...


Albüm İçeriği
1.Özür Dilerim
2.O Mahşer Gözlerinde
3.Git Diyemedim
4.Saki
5.Ben Baharımda Kışlara Döndüm
6.Dağ Ciceğim
7.Hazan Gülü
8.Ben Kalbimden Yakalandım Sana Yar
9.Kaderden Yana
10.Artık Geri Dönemem


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.