Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Yaptıkları müziği kendi deyimleriyle "Melodik Rock Müzik" olarak tanımlayan "Gölge Hayat", ilk albümlerini Ağustos ayının son haftasında We Play etiketiyle dinleyicileriyle buluşturuyor.

VE GÖLGE HAYAT KURULDU
Türk Rock Müziği'nin dört gücü birleşti ve ortaya yaptıklaı müziğin hakkını veren "Gölge Hayat" kuruldu. Uzun yıllardır değişik gruplarla ve müzisyenlerle müzik yapan vokalde Barış Bal, gitarda Taylan Dedeoğlu, basgitarda Berk Even ve klavyelerde Koray Alarslan'dan oluşan grup, 2009 yılında biraraya geldi.
Kayıtları We Play stüdyoları ve Doruk Müzik'te yapılan albümün miksleri Uğur Onatkut, masteringi ise Barış Büyük (Sarı Ev)'in imzasını taşıyor.

On parçadan oluşan albümdeki şarkıların dokuzunun söz ve bestesi gruba ait. Gruba ait olmayan parça ise aynı zamanda çıkış parçaları olan bir klasik "Bir De Bana Sor". Kendilerine has rock yorumlarıyla "Bir De Bana Sor", Gölge Hayat'ı Türk rock müzik dinleyicisiyle biraraya getiriyor.


Albüm İçeriği
1.Pembe Rüyalar
2.Bir De Bana Sor
3.Son Çıkış
4.O Yerde
5.Sahte Cennet
6.Renklerden Bir Gün
7.Sonunu Düşünme
8.Gölgeler Şehri
9.Uyan
10.Yaşamak Bir Gün daha


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız