Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ferdi 77 [LP]

Ferdi 77 [LP]

Ferdi 77 [LP]

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı:
  • Bu üründe kargo bedava!..

Elenor Plak etiketi ile 1977 yılında "FERDİ 77" isimli ilk longplay 'ini müzik severler ile buluşturan FERDİ TAYFUR 'un bu albümü tekrar longplay (plak) formatında sevenleri ile buluşuyor.
Plak 'ların tekrar gündeme geldiği şu günlerde "FERDİ 77" albümünde günümüzde uygulanan hiçbir dijital ses sistemleri uygulanmamış , 1977 yılının orijinal akustik olarak kayıt edilmiş stüdyo ana bant kayıtları ile plak olarak çoğaltılmış ve ayrıca yayınlandığı tarihdeki ORJİNAL plak kapak resimleri kullanılmıştır.
Ferdi Tayfur "FERDİ 77" plak olarak piyasaya çıktığı tarihlerde milyonlarca satmış ve ELENOR PLAK tarafından altın plak ile ödüllendirilmiştir.
Ferdi Tayfur 'un "FERDİ 77" albümü teknolojinin değişimlerine göre kaset , cd olarakta çoğaltılmış ve şuanda dijital platformlarda da tüm dünyada dinlenmektedir.
12 unutulmaz eserden oluşan arşiv değerindeki Ferdi Tayfur "FERDİ 77" isimli longplay albümü plak formatında tekrar müzik severlerle buluşuyor.


Albüm İçeriği
1.Beddua
2.Kaderimsin
3.Hatıra Defteri
4.Dertsiz Olsam İçermiyim
5.İnanmadın Sevgime
6.Hayat Adamı Oldum
7.Huzurum Kalmadı
8.Gelme Artık
9.Birgün Gelir Ayrılırsan
10.Sevgili Yarim
11.Kalp Yarası
12.Almanya Treni


Disk Sayısı: 1

ISBN: 8693968227408


Yorumlar (1)

Ses kalitesi: mükemmel

Sıfır plaklar, ses kalitesi ile hayal kırıklığı yapıyor ama bu albümün kaydı sanki ilk orjinal plak gibi... Çok beğeneceksiniz