2,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap

Disk Türü : CD

Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcularından Betül Demir, 4. albümü Esas Duruş'u GNL etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. 12 şarkıdan oluşan albümde Emirhan Ceng ... Tamamını gör
16,12 TL
19,9 TL %19
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması

Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcularından Betül Demir, 4. albümü Esas Duruş'u GNL etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.


 


12 şarkıdan oluşan albümde Emirhan Cengiz ve Betül Demir şarkılarının yanı sıra Sude Bilge Demir, Çağın Bodur, Caner Tepecik, Tamer Gürsoy, Sadettin Dayıoğlu gibi isimlerin imzası da var.


 


Betül Demir, müzik direktörlüğünü Emirhan Cengiz'in yaptığı albümü için "Esas olan duruştur, müziktir, kendi kendine verilen ünvanlar değil" derken, Esas Duruş albümü için "Sound ve müziğin konuştuğu, sağlam duruşlu, güçlü bir albüm yaptık" dedi. 


 


Albümün ilk klibi, sözleri Betül Demir – Sude Bilge Demir’e, müziği ise Emirhan Cengiz’e ait olan “Karabatak" şarkısına, Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekildi. Klibin kurgusunu Jr. Behzat Uygur yaptı. Sanat Yönetmenliğini Derya Çopur’un yaptığı albümün fotoğraflarını ise Umur Özcan çekti.


 


Parça Listesi:


 


1 – KARABATAK


2 – MEŞGUL


3 – BİTTİ Mİ MATEMİN?


4 – ANLAT ANLAT


5 – KAPTAN


6 – AŞK BELAM


7 – HAVADİS


8 – HİNDİSTAN


9 – FENA


10 – KEŞKE BİR ŞEYLER


11 – HAYALPEREST


12 – HERKES GİBİSİN


 


 

 

Puanlamalar

%50
%0
%0
%0
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!