lego'nun eğlenceli dünyası
lego ürünlerine göz at
yeni gelenler
çok satanlar
fırsat ürünleri
çocuk ruhunu yaşatanlara
lego hidden side
lego duplo
lego architecture
yaşlara göre lego
1-4 yaş
5-8 yaş
9-11 yaş
12+ yaş
temaya göz at
lego city
lego friends
lego ninjago
lego duplo
lego technic
lego hidden side
lego architecture
lego creator
lego classic
lego dc comics super heroes
lego marvel super heroes
lego star wars
lego minecraft
lego mindstorms
lego speed
lego disney
 

LEGO OYUNCAK SETLERİ

İndirimli Lego Setleri idefix’te Seni Bekliyor!

Sürekli kendini yenileyen birbirinden eğlenceli temaları ile oyunların vazgeçilmezi Lego’lar, Idefix’in ayrıcalıklı dünyasında sizi bekliyor! Renkleri, şekilleri ve temaları ile küçükten büyüğe herkesi cezbeden indirimli Lego setlerini hemen şimdi idefix.com’dan sipariş verebilirsiniz. Tüm ailenizin ortak eğlencesi olacak yeni Lego’lardaki fırsatları sakın kaçırmayın! Tamamını Gör

Hediyenin En Eğlenceli Hali: Lego

Hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştiren Lego setleri ile sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Çocuklardan yetişkinlere her yaşa hitap eden Lego City, Lego Ninjago, Lego Technic, Lego Harry Potter, Lego Architecture ve daha pek çok Lego seti, sevdikleriniz için en eğlenceli hediye alternatiflerinden birini oluşturuyor.

Ayrıca Lego setleri ile büyüyen nesli de unutmayan marka, yetişkinler için Lego’lar üretmeye devam ediyor. idefix.com ile sadece bir tık ötenizde olan yetişkin Lego’ları, tamamlandıktan sonra ev ve ofisleri süsleyecek özel birer aksesuar olma özelliği taşıyor.

Her Yaşa Göre Lego

Parçaları bir araya getirdikçe yeni bir eğlencenin kapılarını aralayan Lego, yaş sınırı tanımıyor. Sadece bir tık ile idefix.com’dan sipariş vererek sahip olabileceğiniz Lego setlerinin, hangi yaş için daha uygun olduğuna dilerseniz birlikte göz atalım

1 - 4 Yaş için Lego

Lego Classic teması, Lego oynamaya yeni başlayan çocuklar için sonraki setlerin ilk adımını oluşturuyor. Başlangıç seviyesi olan Lego Classic, çocukların bir yandan eğlenirken diğer yandan zihinsel gelişimine yardımcı oluyor. Lego Creator ise 1-4 yaş grubu için uygun olan bir diğer Lego setini oluşturuyor. Bu seride çocuklar; ev, araba ve uçak gibi objelerle çeşitli denemeler yapabiliyor.

5 - 9 Yaş için Lego

Çocukların tam oyun çağı olan 5-9 yaş için Lego DC Super Heroes ve Lego Duplo gibi temalar, uygun seçenekleri oluşturuyor. Lego DC Super Heroes; çocukların en sevilen süper kahramanlarla oyun oynarken, yeni şeyler icat etmelerine ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanıyor. Lego Duplo ise onların hayal dünyalarını zenginleştiren eğlenceli bir oyun serüveni sunuyor.

11 - 12 Yaş için Lego

Lego Friends ve Lego Ideas gibi setler, 11-12 yaş grubu için vazgeçilmez birer eğlence kaynağı! Sevimli hayvanlarla dolu bir dünyada yaşayan beş arkadaşın hikayesini konu edinen Lego Friends ile çocuklar, çeşitli günlük yaşam senaryoları canlandırma fırsatı elde ediyor. Bu yaş grubunun en çok ilgisini çeken bir diğer Lego teması ise özgün konseptler ve film sahnelerinden esinlenilen setlerden oluşan Lego Ideas oluyor.

Büyükler için Lego

En sevilen kahramanlar Lego’da! 12 yaş üzeri çocukların ve büyüklerin severek oynayacakları Lego Marvel Super Heroes ve Lego Star Wars setleri, Lego tutkunlarını macera dolu bir oyuna davet ediyor. İkonik kahramanlar ile kendilerine bir takım oluşturmayı seven özgür ruhlu bireyler, bu Lego temalarıyla yaş sınırı olmayan bir eğlenceye kapılıyor!

Lego Tarihi

Nesilden nesile aktarılan ve herkese eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Lego, yaklaşık 100 yıldır hemen her çocuğun gönlünde yer etmiş bir oyuncak markası! 7’den 70’e herkesin severek oynadığı Lego’nun hikayesi, marangozluk yapan Ole Kirk Kristiansen’in, 1932 yılında atölyesinde tahta oyuncaklar yapması ile başlıyor. Yaptığı oyuncaklar için bir marka ismi arayışında olan Ole Kirk, 1934 yılında, Danimarka’da popüler bir deyim olan ve “iyi oyna” anlamına gelen “leg godt” kelimesini birleştiriyor ve markasının isminin “Lego” olmasına karar veriyor.

Bir marangoz atölyesinde başlayıp zamanla dev bir oyuncak markasına dönüşen Lego, 1949 yılında ise birbirine geçen oyuncak tiplerini üretmeye başlıyor. Lego, kendini sürekli yenileyen oyun temaları ile hem çocukların hem de büyüklerin hayal gücünü, sınırların ötesine taşımaya devam ediyor. Daha Az Gör

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.