Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitap Açıklaması


Tracy Hogg… "Bebeklere Fısıldayan" mucize kadın… Onunla bebek bakımı konusunda en çok satan kitap olan Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ile tanıştınız. Mucizelerine şahit oldunuz. Onun yolundan ilerleyerek bebek bakımı konusunda kendi mucizelerinizi yarattınız. Kitabın DVD'si destek kuvvet olarak ardından geldi. Sonra Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler kitabı geldi. Büyümeye başlayan bebeğinizin değişen sorunları için gene yardımınıza Tracy koştu. Ve şimdi de "Yeni Annelere Mucize Çözümler" kitabıyla Tracy Hogg geri dönüyor! ve siz ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg'un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

 • Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?

 • Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız...)

 • Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz... Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?

 • Tracy'nin Üç Gün Sihri... Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?


 • Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan "Yeni Annelere Mucize Çözümler", ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

  "Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor -çocuklarının huyunu daha hayatlarının erken döneminde kavrayabilme becerisi..."
  Los Angeles Family  Sayfa Sayısı: 416

  Baskı Yılı: 2014


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Gün Yayıncılık

   

  Puanlamalar
  %7,1
  %21,4
  %42,9
  %21,4
  %7,1
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap

  14.10.2019

  İyiki karşılaştım

  Kızım 5 aylıkken birçok bilmediğim yeni deneyimlerle karşılaştığım süreçte elimden düşürmediğim bir kitap oldu. Zorluklarla başetme gücü veriyor.

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.