Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Üstün Başarı

Üstün Başarı

Üstün Başarı

7/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Remzi Kitabevi , Ev Aile Toplum Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Baltaş, "Üstün Başarı" kitabında kaygılar içinde boğulan öğrencilere, etkin öğrenme yöntemleri yanında, sınava dair ipuçları ve sınav stresinden kurtulmak konusunda "etkin ve "acil" öneriler veriyor.- Nokta -Her yaşta okur için çok yararlı olan "Üstün Başarı", kitaplığınızda "Stres ve Başaçıkma Yolları" ile birlikte yer almalı ve mutlaka okunmalı...


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 254

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 271

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 254

Dil : Türkçe

ISBN: 9789751403551


Yorumlar (2)

ideal bir rehber

ortaokul  yıllarımda belki de ilk baskılarından birini okudum, ve kitapta anlatılan tekniklerle hem okul başarım, hem de sınav başarım arttı. Şöyle ki :  orta sonda matematik ve fen bilgilerinde girmiş olduğum toplam 7 sınav tam nottu (100/100). ve ÖSS 2004 de 45 türkçe sorusunu kitapta anlatılan okuma yöntemi ile 23 dakikada sadece 1 yanlış ile tamamlayıp, bölümüme girebilmek için gerekli destek puanını alabilmiştim.

Sınav stresi

Sınav sürecinde olan adaylar için güzel bir kitap. İçinde öğrenciler için çalışma metodları, egzersizler, hafıza kuvvetlendirici ve sınav stresini yenmede çok güzel öneriler bulunuyor. Kişisel gelişim kitaplarından bir örnek üstün başarı kitabı Acar Baltaş da zaten bu konuda en iyilerinden.