Hamur Tipi : 1. Hamur

Ebat : 15,5 x 20

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 310

Medya Cinsi : Ciltsiz

İnsan bedeninin fiziksel ve zihinsel dayanıklılık limitlerini zorlayan uzun mesafe koşu yarışlarında hata payı çok düşük. Yüzlerce kilometreye ulaşan bu yarışları sağlıklı şekilde tamamlamak için doğru bilgiye day ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

İnsan bedeninin fiziksel ve zihinsel dayanıklılık limitlerini zorlayan uzun mesafe koşu yarışlarında hata payı çok düşük. Yüzlerce kilometreye ulaşan bu yarışları sağlıklı şekilde tamamlamak için doğru bilgiye dayanan hazırlık, planlama ve uygulama yöntemlerini bilmek büyük önem taşıyor. 

Ülkemizin en deneyimli uzun mesafe koşucularından Salomon Türkiye takım sporcusu Aykut Çelikbaş’ın birçok zorlu yarışta edindiği deneyimlerden yola çıkarak kaleme aldığı Ultra Kitap, bir ultramaratona hazırlanmak için A’dan Z’ye tüm bilgileri bir araya topluyor. 

Her seviyeden koşucunun ilgi ve keyifle okuyacağı bir kılavuz olmayı hedefleyen bu kitapta, uzun mesafeli bir koşu yarışına hazırlanmak için gerekli fiziksel ve zihinsel antrenman tekniklerinden doğru malzeme seçimine, çevre şartlarından yarıştaki problemlere kadar tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

17.08.2017

Ultra Maratonlar İçin Referans Kaynak

Ülkemizin önde gelen Ultra Maraton koşucularından Aykut Çelikbaş'ın kaleme aldığı bu eser, uzun mesafe, ultra maraton koşmak isteyen ve hatta hali hazırda bu sporu yapanlar için çok değerli bir kaynak. İçerik olarak oldukça dolu ve kafamızdaki bir çok soruya cevap veriyor. Bir çırpıda okuduğum bu kitabı, zaman zaman geriye dönüp ilgili bölümleri okumak üzere kitaplığımda saklıyorum.