Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Uçurtmam Bulut Şimdi

Uçurtmam Bulut Şimdi

Uçurtmam Bulut Şimdi

7/10 - 9 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Sevim Ak, çocuk okurlarla çok kolay ilişki kurabilen, çocuk edebiyatımızın usta yazarlarından biri. Yazdığı kitapları okuyan genç okurlarından o kadar çok mektup alıyor ki. Yazdığı romanlar, öyküler, her yaşta çocuğun dünyasını süslüyor. Yazar, genç okurlarını yarattığı o büyülü ortama bir anda çekiveriyor.

Uçurtmam Bulut Şimdi' de birbirinden güzel öyküler var. Babasının yaptığı ilk uçurtmayı elinden kaçıran çocuk, kitapçılık yapmaya kalkan iki çocuğun başına gelenler, yağmurun gizini bulmaya çalışan küçük kız, elişi kâğıtlarıyla resim yapmaya çalışan kızın şaşkınlığı, deprem korkusu yaşayan iki kardeş, beden eğitimi dersinde neler neler yapmak isteyen cılız çocuk, anneler gününde hediye almaya çalışan sevimli kız, yemiş vermeyen dut ağacını korkutan, annesinin çalıştırdığı dersten geçer not alamayan, herkesin gökyüzünde bir yıldızı olduğunu öğrenen, yeni giysi almak için dükkân dükkân dolaşıp üzülen, yaşlılar haftasında bir teyzenin ağır filesini taşımaya kalkan küçük çocuk.

Okuyun, aslında nasıl zengin bir hayatınız olduğunu göreceksiniz.Sayfa Sayısı: 88

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Çocuk Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2003

Sayfa Sayısı : 88

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750702822


Yorumlar (2)

Çok güzel..

Çok çok güzel bir kitap. Bayıldım. Hele Bir Buluş Hikayesi´ni çok beğendim, çok komik.. Hikayedeki kız ünlü olacağım diye bir buluş yapıyor ama sonunda suçlu çıkıyor. Çok komik bir hikaye.

ir kitap

süper bir kitap hele hele bir buluş hikayesi süper çocuk ünlü olacağım diye suçlu çıkıyor çok çok güzel bir kitap10 numara 5 yıldız çok çok sevdim kitabı