5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
7,6 TL
10,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 - 02 Ekim
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Aslı-Arapça Okunuşu-Türkçe Anlamı- 'Tarîku's-Savâb Fi's-Salavâti Ale'n-Nebiyyi'l-Evvab" İsimli bu eser Ebü'l-Hüdâ Muhammed es-Sayyâdi er-Rifâî Efendi tarafından Edirne Gülşenî Velî Dede Dergâhı Postnişîni Şeyh Şuayb Şerefeddin Efendi Ve Damatları Uzunköprü Gülşenî ve Rifâîi Dergâhı Postnişini Şeyh Hafız Mustafa Efendiye hediye ettikleri Aslı Yayınevimizde bulunan Arapça orijinâl yazma nüshadan tercüme edilerek ilk defa yayınlanmaktadır. Allah'a yaklaşmak ve O'nun rızasını kazanmak için, Allah'ın kitabı Kur'an-ı Kerım'i okuduktan sonra, en güzel vesile sebebi ve maksuda ulaştıran yolların en güzeli, Seyyidimiz, Efendimiz ResûIullah (s.a.v.) üzerine çok çok salavât-ı şerife getirmektir.

Bunun için Efendiler Efendisi (s.a.v.) üzerine yazılmış bulunan salavât-ı şerıf1eri küçük bir kitapçıkta toplamayı arzu ettim. Bu konuda en sahih rivâyetlerle Seyyid Ahmet er-Rifâî hazretlerine atfedilen mübârek metinleri nakletmeye özel itina gösterdim
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 168


Dili: Türkçe
Yayınevi: Buhara Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.09.2003

çeviri berbat

Ben filmi defalarca izledim ve sonunda arşivimde olsun diye elimde Div X'i olduğu halde DVD'sini aldım. Tek söyleyebileceğim şey Türkçe altyazı çevirisinin berbat olduğu. O çeviriyi yapan arkadaş kimse bence gitsin bir İngilizce kursuna en alt seviyeden başlasın İngilizce öğrenmeye. Eğer cümlede "O" demesi gerekirken "Ben" diyorsa, ki İngilizce'de bunların hiçbir ses benzerliği yok, yazıklar olsun derim başka bi şey demem. Koskoca film şirketi gitmiş filmin haklarını satın almış da çeviricek adam gibi birini bulamamış.

30.04.2003

evil veya devil

Hiçbir zaman oyundan filme aktarım tutmamıştır. Bu gelenek, Resident Evil ile bozuluyor sanırım. Konu olarak fazla bir şey beklemeyin; ama adrenalinizi sıkı tutun. Yine de izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle lazer odasını.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.