Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Stephen King Seti - 3 Kitap Takım

Stephen King Seti - 3 Kitap Takım

Stephen King Seti - 3 Kitap Takım

10/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Altın Kitaplar

  • Bu üründe kargo bedava!..

Bay Mercedes


 


Bakalım bu oyunda kim av, kim avcı olacak?

BILL HODGES: Emekli polis

BRADY HARTSFIELD: Bill Hodges'un asla çözemediği cinayetlerin faili.

Şimdi bir kez daha büyük bir oyunda karşı karşıyalar. Dünyanın en çok satan yazarı Stephen King'den zamana karşı yarışan yüksek gerilimli bir roman.


 


Kim Bulduysa Onundur


 


"King, Sadist ve Medyum'da olduğu gibi, çılgınlığa kafadan bir dalış yaparak yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorluyor... Öykü yüksek performanslı bir araç gibi kimi zaman kükrüyor, kimi zaman mırıldanıyor, kimi zaman da fazlasıyla eğlendirici. Ayrıca en dikkatli okuyucuların bile gözünden kaçabilecek kadar sinsice, edebi eleştirilerle dalga geçebiliyor. "
-Kirkus Reviews-

İnzivaya çekilmiş ünlü bir yazar; intikam duygusuyla dolu saplantılı ve öfkeli bir okur; soğukkanlı bir cinayetin ardından yıllarca gömülü kalmış, içi hazine değerinde onlarca defterle dolu bir bavul. Hazineyi kim bulacak? Dahası, ona sahip olmak cehennemin kapılarını açmaksa eğer, bu ateşte kim yanacak? Stephen King'den, yazarlığın gücüne ve edebiyatın bir hayatı nasıl değiştirebileceğine dair sarsıcı bir roman.


 


Son Nöbet


 


Amerika'nın en büyük hikaye anlatıcısından yine olağanüstü bir roman


 


“Mercedes Katili” geri döndü. Bu kez düşmanlarını intihara sürükleyip intikam almayı planlıyor. Bill Hodges ve Holly Gibney, Brady Hartsfield’i durdurmanın bir yolunu bulmak zorundalar, yoksa kendileri de onun kurbanı olacaklar. Stephen King, Bay Mercedes ve Kim Bulduysa Onundur ile süren Bill Hodges üçlemesini dehşet verici bir macerayla sonlandırıyor.


 


(Tanıtım Bültenlerinden)


 


 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 1240

Ebat : 14 x 22

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9780201309638


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!