Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Star Wars Kayıp Yıldızlar

Star Wars Kayıp Yıldızlar

Star Wars Kayıp Yıldızlar

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Orçun Demir
Yayınevi :

DEX

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Star Wars Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü macerasının bilinmeyenlerini gün yüzüne çıkaran bu öyküde, serinin yeni filmi STAR WARS: GÜÇ UYANIYOR hakkında birçok özel ipucu da gizli.

Galaktik İmparatorluğun saltanatı Dış Çember gezegenlerinden biri olan Jelucan'a dek ulaşmıştı. Bu gezegende yaşayan soylu Thane Kyrell ile gezegenin yerlilerinden Ciena Ree'yi, paylaştıkları uçuş aşkı bir araya getirmişti. İmparatorluk Akademisi'ne katılmak ikisinin de en büyük hayaliydi.

Ancak Thane, İmparatorluk'un acımasız hükümdarlığını sürdürmek için başvurduğu korkunç yöntemleri kendi gözleriyle görecek ve büsbütün hayal kırıklığı yaşayacaktı. Thane'in üzüntü ve hüsran duyguları içinde Direniş'e katılması, Ciena'yı zorlu bir seçim yapmak zorunda bırakacaktı: İmparatorluk'a olan sadakati mi, yoksa çocukluğundan beri tanıdığı adamın aşkı mı?

Düşman Taraflarda yer alan iki eski dost, acaba tekrar bir araya gelmenin bir yolunu bulabilecekler mi? Yoksa, görevleri onları ve galaksiyi- tamamen ayıracak mı?
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 448

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050934090


Yorumlar (1)

Harika!

SW açlığımı bastırmak için aldığım, çerezlik olacağını düşündüğüm bir kitaptı. Tamamıyla yanılmışım. Bütün beklentilerimin dışına çıktı; yazım, çeviri(küçük hatalar gözüme batsa da), mekanlar, küçük göndermeler; cameo'lar hepsi çok güzeldi. Lakin en güzeli iki ana karakterdi. Belki de evren içinde yazılmış en iyi 2 karakter olabilirler. Denemek isteyen ama emin olmayan herkese öneririm.