Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Spiritus - Ateşten Hançer

Spiritus - Ateşten Hançer

Spiritus - Ateşten Hançer

9/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Portakal

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Takip edildiğin hissine mi kapıldın; "KAÇ!"

Bu; hayatta en sevdiği insanı gözlerinin önünde kaybetmenin acısı, kim ve ne olduğunu bilemememin acabalarıyla hayatta kalmaya çalışan bir gencin hikâyesi... Ama o sıradan biri değil. Kimsenin göremediğini görüyor, çoğu insanın hayal bile edemeyeceği olaylara şahit oluyor. Her şeyin peşine düşecek kadar da cesur... Diğer insanlardan farklı olduğunun bilinciyle, sadece onlara yardım etmek istiyor. Sırf kimse bir akşam yanı başında annesini kaybettiği gibi kaybetmesin ailesini diye...

Başında kapüşonu, geceleri cesurca sokaklara çıkmasının sebebi bu… Adım adım öğreniyor Selim; aslında insanlığı bu kargaşadan kurtarabilecek özel bir çocuk olduğunu... Ve başlatıyor kendisi için küçük ama dünyanın en büyük savaşını!

Hani insanlar korkularını anlatırken "karabasan gibiydi" derler. Hani bazen, "hayatımın en korkunç günüydü" diye tanımlarlar ya da konuşamaz, ağızları açık bir halde öylece kalırlar. İşte bu; söz konusu korkuların ne kadar basit olduğunu anlatan, gerçek korkunun onlar olmadığını gösteren Selim'in hikâyesi...
(Tanıtım Bülteninden)


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 123

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Portakal

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 224

Dil : Türkçe

ISBN: 9786059696043


Yorumlar (2)

Ön yargıları alt edep kitap

Öncelikle şunu söylemeliyim Türk yazarlara karşı fazla ön yargılı yaklaşıyordum özellikle konu fantastik türü kitaplar olunca.  Ön yargılarımı yerle bir eden bu kitapla tanışana kadar. Kitapçıda “beni al, bak buradayım” diye bana parıl parıl parlayan kapağı ile beni ele geçirene kadar :)  Sonrasında okudukça rüyalarıma girecek derecede etkilendim diyebilirim. Kitabın satırlarını okudukça nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz hatta kendinizi kaptırıp şu sayfayı da bitirip bırakacağım dedikçe daha çok okudum. Bu arada okurken kafanızda soru işaretleri beliriyor ama sayfalar geçtikçe hepsinin cevaplarını alıyorsunuz. Sonunda da burada bitmemeliydi, acaba ikinci kitap çıkar mı ve ne zaman çıkar diye düşündürmeye başladı. Çok etkileyici bir kitap olmuş devamını merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. Yazarın ellerine sağlık, başarılarının devamını diliyorum.

kesinlikle okunmalı

Bu türde bir çok kitap okumama rağmen beni çok etkiledi. o kadar beğendim ki, kitabı bitirdiğim gün kendimi ne olur hemen ikincisi çıksın derken buldum. çok çok güzeldi. kitabın karekterleri ile birlikte yaşadım. okuyun arkadaşlar, harika bir kitap.