Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Yugoslavya parçalanmakta, dünyanın Nazilerden sonra verdiği bütün sözlere rağmen Avrupa'nın göbeğinde bir başka soykırım yaşanmaktadır. Koalisyon kuvvetleri, Saraybosna'nın eteklerinde bulunan Omarska Kampı'ndaki katliamdan sağ kurtulmayı başarmış, ancak yaşadığı derin travma yüzünden konuşmaktan bile aciz küçük bir kız bulur. New York'lu bir hukukçu olan Carla Lane'in, yıllar önce Yugoslavya'da yaşanan "etnik temizlik"le ilgili pek az bilgisi vardır. Genç kadın, hamiledir ve müzisyen kocasıyla ideal bir hayat sürmektedir. Ancak kocasının gizemli bir suikastta öldürülmesiyle, Carla'nın zihnini bir süredir meşgul eden garip görüntüler şiddetlenir. Bunların izini süren genç kadın, çocukluğunda ağır bir psikolojik tedavi gördüğünü ve psikiyatristinin ona annesinin günlüğünü vermesiyle, ailesinin 20 yıl önce Bosna'daki bir ölüm kampında, büyük bir vahşetin kurbanları olduğunu öğrenir. Carla'yı zorlu bir sınav beklemektedir. Gerçek kimliklerini saklamak ve kurdukları suç imparatorluğunu muhafaza etmek adına kanlı geçmişlerinden geriye kalan son tanığı da susturmaya kararlı olan suçluları bulmalıdır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 436

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

 

Puanlamalar

%86,7
%13,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.10.2015

gerçekçi

sanki oradaymış gibi okuyorsunuz kitabiÿ; bir o kadar gerçekçi bir o kadar hayal gücü birleşimi ile bir araya gelmiş bir kitap.dili de cok yalın hele gece oyle bir gidiyor ki sormayın gitsin:)

08.07.2015

UMUT

son ana kadar hep yaşama dair umudu korudum okurken.İnanılmaz bi hikaye ...savaşın yıktığı yaşamlar akcı bir şeiklde soluksuz okutturuyor.İnsanın her şeyden önce insan olması gerektiğini vurguluyor.Etnik kökeninden ibaret bir topluluk değil.En çok Mila Savik şaşırttı beni.Daha en başından Carla nın ölümüne hazırladım kendimi.Böyle bir son beklemiyordum.Başka hayaları başka dünyaları öğrenmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.