Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Silo

Silo

Silo

Woll Serisi 1

9/10 - 29 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Monokl

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Yakın bir gelecekte, yeryüzü zehirli gazlardan yaşanmaz hâldedir. İnsanlar dünyanın hayli sınırlı bir bölümünü, yaşadıkları çok katlı yeraltı silosunun en üst katındaki ekranlardan seyretmektedirler. Yasalar gereği bu tek görüntüyle yetinip yeryüzü hakkında hiçbir meraka kapılmaksızın yeraltına gömülü olarak, âdeta kapana kısılmış hâlde yaşamlarını sürdürürler. Zaten silodaki hayat da ancak sorgusuz ve sualsiz yaşandığında katlanılabilirdir. Ama bir de yaşadıkları hayatın gerçekliğinden şüphe duyup dışarısı hakkında sorgulamalar yapanlar vardır ki onlar bir daha asla uyanamayacakları bir kâbusun ortasında bulurlar kendilerini.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Monokl

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 520

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055159115


Yorumlar (15)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
bilim- kurgu severler

Bilim- kurgu severlerin okuması gereken iki kitap. "Silo" ve "Vardiya" ikisini de okudum üçüncü kitabı bekliyorum.

Üçlemenin 3. kitabı.

Üçlemenin üçüncü kitabının hakları da MonoKL Yayınları´ndaymış ve çevriliyormuş. Bu yıl sonuna doğru piyasada olacakmış.

Bu arada üçüncü kitabın orijinal adı Sand değil Dust´tır efendim.

Üçleme

Üçlemenin ilk iki kitabı Silo ve Vardiya. Fakat üçüncü kitabı henüz yayıncı firma tarafından Türkiye´de satışa çıkarılmamış. Umarım en kısa zamanda orjinal adı Sand olan kitabıda Türkçe olarak satışa çıkarırlar. Üçlemelerin bu şekilde yarım bırakılması çok kötü bir durum.