Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Şeytan Yemini

Şeytan Yemini

Şeytan Yemini

8/10 - 99 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Doğan Kitap

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Birbirinin benzeri cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerin ortak noktaları, katillerinin öldükten sonra hayata döndürülmüş ve uzun süre komada kalmış insanlar olmasıdır. Öldürülen kişiler de, onların komaya girmesine sebep olan kişilerdir. Bir tür intikam cinayetleridir bunlar. Ancak bu kişiler gerçekten katil midir? Yoksa sadece verilen emirleri uygulayan birer piyon mudurlar? Avrupa'nın birbirinden uzak kentlerinde işlenen bu cinayetler nasıl bu denli benzerlik içermektedir? Yoksa katil tek bir kişi midir? Kendini şeytanın yerine koyan, kendini şeytan sanan biri. Belki de şeytan gerçekten yeryüzüne inmiştir.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2007


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 694

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 520

Dil : Türkçe

ISBN: 9789759913687

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Grange ne yazar, nasıl olsa çoksatar!
Fikri Sabit

Ani bir kararla yazarlığa geçen ve kısa süre içinde iki milyondan fazla okura sahip olan bir yıldız-yazara dönüşen Jean-Christophe Grange... Türk okurları onu haliyle, ülkücü-mafya-siyaset ilişkilerimize odaklanan Kurtlar İmparatorluğu adlı romanıyla tanıdı ve tuhaf bir şekilde sevdi. Bu roman da tıpkı yazarın diğer çalışmaları gibi çok okunmuş, çok tartışılmış ama gerilim tozunun verimliliğiyle sevilmişti. Kurtlar İmparatorluğu’nun ardından Siyah Kan, Şeytan Yemini ve Koloni geldi. Şimdi ise karşımızda mürekkebi kurudu kuruyacak, Ölü Ruhlar Ormanı...

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (29)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Sürükleyici

Grange çok iyi bir yazar. Ancak bu kitabında bazı arkadaşların yazdığı gibi gereksiz uzatılan bölümler var.  Kızıl nehirler, kurtlar imparatorluğu kitapları gibi bu kitabı bir solukta bitiremedim. Uzatılan bölümleri zorla okudum denebilir. Onun dışında olayları, bağlantılar ve şaşırtıcı  üslubu ile yine etkileyciliğini ortaya koymuş başarılı bir kitap.

Şeytan Yemini

Güzel kitap ama Grange´in alışılmış korku-şiddet ögeleri yine olsa da çok etkili değil ve bazı yerler sanki biraz uzamış gibi geldi bana.

en iyisi

Bu kitap hepsini ezdi geçti. Akılda uzun zaman yer etmesi kaçınılmazdı. Gerçekten var olabilir düşüncesini tetikleyecek kadar akıcı ve güzeldi. En iyisi diyebilirim.