Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Rüzgarın Adı - Kral Katili Güncesi 1. Gün

Rüzgarın Adı - Kral Katili Güncesi 1. Gün

Rüzgarın Adı - Kral Katili Güncesi 1. Gün

9/10 - 102 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Cihan Karamancı
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Belki beni duymuşsunuzdur.

Fantastik kurgu edebiyatının eşsiz bir masalı, bir kahramanın kendi ağzıyla anlattığı öyküsü işte böyle başlıyor. Bir keder öyküsü bu... bir kurtuluş öyküsü... bir adamın evrenin anlamını arayışının ve gerek o arayışın gerekse de onu sürdürmesini sağlayan gem vurulamaz iradenin bir efsaneye dönüşmesinin öyküsü...

"Rothfuss, Rüzgarın Adı ile başlayan bu muazzam hikâyede nereye giderse gitsin iyi bir şarkıyı taşıması gibi bizi de yanında götürecek."
Ursula K. Le Guin
Sayfa Sayısı: 736

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2011

Baskı Sayısı : 7. Basım

Sayfa Sayısı : 736

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053751342

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şahane Bir Kitap
Oylum Yılmaz

Sessizliğin üç türüyle başlayan uzun, çok uzun bir hikaye... Rüzgarın, müziğin ve ateşin eksikliğinden kaynaklanan sessizlikle başlayıp giderek tüm bunların sesine kulak veren bir hikaye; sessizliği seslendirmeye, sessizliği anlamlandırmaya çalışan… “Rüzgarın Adı”: Genç, tanınmamış bir yazarın kaleminden çıkma yeni bir fantastik serinin ilk kitabı.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (14)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
eleştirenlere kulak vermeyin!

Bu kitabı okuduğunuzda kötü diyenlerin ne kadar da edebiyattan anlamadığını anlayacaksınız! Edebiyat, bilim felsefe, gizem, macera, drama büyülü betimlemelerin arasında dans ediyor. Sayfa sayısı ne kadar uzun olsa da kitapta tek bir boş kelimenin olmadığını anlayacaksınız!

İdare eder

Abartildigi kadar iyi değil giriş çok iyi gelişme fena değil sonuç yok hikaye okadar basit bitiyor ki hiç heycan aksiyon şaşırtmaca supriz yok aslında hikaye çok ilginç aslında ama yazar uzattıkça uzatmış ama kitabın sonunda pek bir gelişme olmuyor sanki obur kitaplara konu kalsın diye ikinci kitap daha beter

nerden çıktı

abd de çıktı diyen arkadaş hani ben hiçbişey bulamadım nette nerden çıktı çıktığı.?.