Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Percy Jackson ve Olimposlular - Titan'ın Laneti

Percy Jackson ve Olimposlular - Titan'ın Laneti

Percy Jackson ve Olimposlular - Titan'ın Laneti

9/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Kadir Yiğit Us
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını… New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi üçüncü kitapla devam ediyor!

 

Yunan tanrılarının ve melezlerin dünyası çok büyük bir savaşa hazırlanıyor. Bu savaş her şeyi yakıp yıkacak, geri dönülmesi olanaksız sonuçlar doğuracak bir savaş olabilir! Percy’nin şimdi kendisi gibi güçlü dostlarına ihtiyacı var, yeni tanıştığı gizemli melez kardeşler ona destek mi olacaklar köstek mi?

Titanların efendisi Kronos en büyük tuzağını kurdu, tanrıları ve melezleri bekliyor! Serinin bu üçüncü kitabında Percy bugüne kadarki en korkunç gerçekle yüzleşiyor: Titan’ın Laneti. Bu lanete sadece çok güçlüler karşı koyabilirler, peki Percy bunu başarabilecek mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 282

Dil : Türkçe

ISBN: 9786051110479


Yorumlar (1)

Heyecanlandırmak

Beni uzun zamandır bu şekilde heyecanlandıran ve sonuyla merakta bırakan bir kitap okumamıştım. Percy Jackson ve Olimposlular serisi "her yaştan" okuyucuya rahatlıkla hitap edebilecek, son derece kaliteli, eğlenceli, fantastik ve sağlam bir seri.

4. kitabı merakla bekliyorum.