5/5 - 2 Kişi Yorum Yap
14,0 TL
20,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 07 - 11 Aralık
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Ölümü Seçmek 2 Kitap Açıklaması


İntikamla görev,
akılla duygular arasında;
öldürmek, ölmeyi dilemek ve gücün içimizdeki yıkımı üzerine,
bir roman, bir macera, bir bakış


Ölümü Seçmek serisinin ikinci kitabında Elif Seba'nın yüreğinde intikam, avuçlarında dünyanın en büyük acıları var. İstanbul, Barselona ve Singapur'da herkesi şaşkınlığa uğratacak bir maceraya sürükleniyor. Hayatta kalmak artık Elif ve Seda için aynı anlamı taşıyor.
Ve başarı sadece ölüm vaadediyor...


Elif;
"Ben artık en tehlikeli diye isimlendirilen insanlar statüsündeydim. Ben artık kaybedecek bir şeyi olmadığı için her deliliği yapabilecek bir kadındım."

Seda;
"Ben o kadar şiddetli rüzgârlar hapsettim ki içime, etrafta ne var ne yoksa savuracak güçte artık sessizliğim. Şimdi ise esmek zamanı. 'Sus' deme bir daha bana. Ben yönetirim kelimelerin güçlerini, ben bilirim ağzımdan çıkmadan o kelimeye vereceğim silahları. Öyle silahları var ki her hecemin, kimilerinin alnında kan damlası, kimilerinin yüreğinde çiçek olurlar. Sakın, ama sakın bir daha bana 'Sus' deme. Kimse demesin. Bundan sonra dinlemem başkalarını bilesin."


"Leyla Zerger, "Yirmi Üç On"un bu ilk kitabında kahramanı Elif'i, başına gelen her felaket ile aslında düşündüğünden çok daha karmaşık bir çıkmazda gezdiriyor. Bu Türkiye sınırlarını aşan kovalamacada yazar, okuyucularını işin içine siyasetin de karıştığı bir maceraya davet ediyor."
Cumhuriyet Kitap

"Leyla Zerger, bizi hiç bilmediğimiz, belki de ilgilenmediğimiz başka dünyalarla tanıştırıyor ve bunu yaparken de nefessiz kalmamıza neden oluyor."
Vatan Gazetesi/Mustafa Mutlu

"İyi ve kötünün çıkışının aynı olduğu, birbirlerinden kopamayacak kadar girift halini, inanılmaz bir tempo, lezzetli bir anlatımla kurgulayan Leyla Zerger'e kocaman bir bravo…"
Güneş Gazetesi/ İdil Çeliker

"Dahi bir kadın, gizli bir formül, büyük hırslar ve sürpriz ama sabırsızlıkla devamını bekleten bir son… İstanbul, Lizbon ve Paris'te birbirini nefes nefese takip eden olaylar, merak uyandırıcı bir anlatım ve sürükleyici bir kurgu ile Elif'i gerçek kimliğine adım adım yaklaştırıyor."
İndigo / Mehmet Karaarslan

ve hatta
"bu yazın benim açımdan süpriz kitabı. Tarz olarak dan brown ve grange arasında denilebilir. dengeli bir karışım olmuş, detaylar oldukça güçlü ama dan brown kadar detaya boğulmuyor veya grange gibi kitabın sonlarında konu dağılmıyor."
Ekşi Sözlük / Encarta


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 239

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 198

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Erik Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.