Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Çok ses getiren ve on binlerce okura ulaşan Masal Terapi’nin yazarı Judith Malika Liberman’dan hayalbazlar, oyunbazlar ve yolcular için 40 haftalık bir serüven: Masallarla Yola Çık. Bu 40 haftalık yolculuğun belli bir güzergâhı var. Önce orman. Korkuların karanlık dünyası. Korkularla yüzleşmek ve onları gözden geçirmek gerek.

Karanlığın içine dalmadan ışık bulunamaz çünkü. Ormandan sonra dağ var sırada. Burada zirvelere doğru uçulur ve ruhlar ilhamla dolar. Ardından çöle uzanır yol. Çöl, eyleme geçebilmesi için insanı tutkuların ateşiyle bağ kurmaya ve hayatta cesurca ilerlemeye hazırlar. Ve en nihayet, deniz. Duygu dünyası. Orada ilişkilere, çevreyle nasıl bir bağ kurulduğuna bakılır.

Okurlar ormanı, dağı, çölü ve denizi 40 masalla aşacak, masalların büyülü dünyasında bilinenin içindeki bilinmeyeni görecek, hayal ettikleri hayata doğru dönüştürücü adımlar atacaklar. Bu tılsımlı yolculukta masallar onlara rehberlik edecek. Kapak görselini ve kitap illüstrasyonlarını Gamze Yalçın’ın hazırladığı Masallarla Yola Çık, Liberman’ın ikinci kitabı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%53,3
%13,3
%13,3
%6,7
%13,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.05.2020

İyi bir eşlikçi

Tüm sevdiklerime önerdiğim yol gösterici bir keşif rehberi. Her haftayı bir masala ayırarak okursanız yavaş ve güzel bir yolculuğa çıkıp yüklerinizi bırakabildiğiniz bir süreçle sizi kucaklıyor.

10.01.2020

Yeni Başlangıç için

Herkese hayata dair ip uçları veren bazı şeyleri tekrar gözden geçirip hayata güzellikler sunan akıcı bir kitap bölüm bölüm gidip uygulama yaparsanız hayatınıza  çok güzel açılımlar sunar fark yaratıyor kurgusu hikayesi ve uygulamasıyla.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.