İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 582

Dil : Türkçe

"KUR'AN-I HAKİM'de KIYAMET'e ve AHİR ZAMAN'a bakan pek cok Ayetin cifirsel hesaplamalarını ele aldığımız, küçük bir kitapçık şeklinde; fakat içeriği ve ele aldığı meseleleri gayet geniş olan bu önemli ese ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"KUR'AN-I HAKİM'de KIYAMET'e ve AHİR ZAMAN'a bakan pek cok Ayetin cifirsel hesaplamalarını ele aldığımız, küçük bir kitapçık şeklinde; fakat içeriği ve ele aldığı meseleleri gayet geniş olan bu önemli eserimizde, AHİR ZAMAN'da gerçekleşecek olan pek çok önemli dini meselelerden ve büyük kıyametin omurgasını oluşturan KIYAMET'in 6 BÜYÜK ALAMETİ OLAN (Hz. MEHDİ'nin ve Hz. İSA'nın GELİŞİ, GÜNEŞ'İN BATIDAN DOĞMASI, YE'CÜC VE ME'CÜC'ÜN ve DECCAL'IN ÇIKIŞI ile DABBET-ÜL ARZ meseleleri gibi); detaylıca anlatılmış ve GÖRSEL ÖĞELERLE zenginleştirilerek, konular makale ve grafikler halinde okurun göz önünde, belki de TARİH'de ilk kez bu denli detaylarına inilerek, İMAN-I TAHKİKİ'NİN BATINİ kutbuna bakacak şekilde, müellif tarafından uzun bir çalışmanın sonucunda hazırlanarak, GERCEKÇİ olarak zihinde canlandırılmaya çalışılmıştır.

KIYAMET ALAMETLERİ'nden kısa kısa özet parçalar halinde, yalnız işaret etmek suretiyle bahsedeceğimiz ve yaklaşık 200 ADET kıyamet sürecinde yaşanacak önemli olaya ilişkin detaylı bir krononoloji tarihte yine ilk kez ortaya konularak, 2006 yılında yazımına müellif tarafından başlatılan, "KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI"nın bu ilk ve en önemli eserinde, bu konuların detaylarına ayrıntılı olarak gireceğiz. Elbette ki, elde edilen bu cifirsel sonuçların kaynağı olan KUR'AN bahri, burada kısaca ele aldığımız ve bahsettiğimizden, çok daha fazlasını içerir ve buradaki yekun, o bahrin ve okyanusun yalnızca küçücük bir damlası, kıyamet sürecinin başlangıcını haber veren bir özeti, belki bir katresi hükmündedir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 582

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gece Kitaplığı

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!