3/5 - 13 Kişi Yorum Yap, Kazan!
14,3 TL
22,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 23 Eylül
Standart Teslimat : 24 - 26 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı.  Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

Puanlamalar

%38,5
%15,4
%23,1
%0
%23,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

14.09.2019

Daha iyisi olmalı

Bazı yerlerde çelişkili geldi. Acaba ben mi yanlış anladım dedim tekrar okudum evet çelişkili. Daha iyisi olabilir

04.09.2019

kendisini geliştirmesi gerekiyor

yazarımız çok genç ve tecrübesiz. ilk sayfalarda bu kendini gösteriyor. çelişki dolu duygularını yazıya yerleştirmiş. Tekrarlar ergen yaşta olan kızımın bile kitabı elinden bırakmasına sebep oldu. Kendimden hiç bahsetmek istemiyorum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız