Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 15X22

Sayfa Sayısı : 832

Medya Cinsi : Ciltsiz

Set İçindeki Kitaplar;   Sıradan Zaferler Angoulême Uluslararası Çizgi Roman Festivali En İyi Çizgi Roman Albümü   ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Set İçindeki Kitaplar;

 

Sıradan Zaferler

Angoulême

Uluslararası Çizgi Roman Festivali

En İyi Çizgi Roman Albümü

 

"Gerçekçi edebiyat ve çizgi romanın mükemmel bir birleşimi."

-Booklist-

 

"En iyi 5 grafik romandan biri. Psikolojik olarak yıpranmış, dünyayla ve aşık olduğu kadınla iletişim kurmaya çalışan bir fotoğrafçının, duygu dolu hikayesi. Çizimler çok etkileyici. Larcenet'in, sevecen karakterle dolu bu kitabı, insanda başka bir ülkeye seyahat etmiş hissi yaratıyor."

-Time-

 

"Çok katmanlı bir kitap. Diyaloglar, fazlasıyla içe dönük ve bazen rahatsız edici derecede gerçekçi. Karmaşık karakterleri ve geniş bakış açısı, bu hikayeyi daha da dikkat çekici kılıyor."

-Publishers Weekly-

 

"Bir erkeğin bağlanma korkusunu zekice işleyen çok fazla kitap yoktur. Ergenlikten çıkış ve olgunluğa geçiş sürecini aynı şekilde anlatan kitap sayısı da oldukça azdır. Larcenet, her iki konuyu da çok güzel işlemiş."

-L.A. Times-

 

Güçsüz Düşmezsen Hayat Güzeldir

20. Yüzyılın En İyi 100 Çizgi Romanından Biri

-Comics Journal-

 

Ignatz Çizgi Roman Ödülleri - En İyi Çizgi Roman Albümü

 

Seth, modern yaşamın sevinçlerini kabul etmeyi reddeden; geçmiş bir zamana özlem duyan, zamanın ötesinde bir çizer. Bu kitapta bizi kendi dünyasına; çizgi ve hikayesiyle zamanda yolculuğa çıkarıyor. Çizgileriyle birlikte açılan portaldan içeri giriyor ve şehri, kuşları, ağaçları, binaları hissediyoruz. Seth, herhangi bir sahnedeki en önemli görüntünün ne olması gerektiğini çok iyi biliyor ve bunu iç görüsüyle çok iyi birleştiriyor. 1940’lardan beri unutulmuş bir New Yorker karikatüristinin izini sürdüğü bu yolculukta, bizi de öz-keşif yolculuğuna çıkarıyor. Bu keşifle, iyi bir hayatın basit yaşanması gerektiğini çok güzel bir dille anlatıyor.

 

Epileptik

Angoulême Uluslararası Çizgi Roman Festivali - En İyi Senaryo Ödülü

Ignatz - En İyi Sanatçı Ödülü

 

Avrupa'nınenönemliçizerlerindenDavidB., bukitapla yüzyılınçığıraçançizgiromanlarındanbiriniyarattı. 1996-2002 yıllarındaFransa'da 6 ciltolarakyayınlananEpileptik, bukitaptatekcilttetoplandı. DavidB'nin, abisininepilepsihastalığıüzerindenanlattığıhikayesi; şiirseldilivebaşdöndürücükurgusuylatarihiveruhanibiryolculuğadönüşüyor. Epileptik, bütünlüklühikayesivegüçlüçizgisiyle edebi, entelektüel, estetikbirbaşyapıt.

 

Epileptik, yeni birşey yaratıyor: entelektüel grafik tarih.

Görkemli. Zarif. İncelikli.

-The New York Times - BookReview-

 

Olağanüstü... Muhteşem... Kusursuz bir biyografi.

Grafik edebiyata bakışı değiştirecek bir kitap.

-Time-

 

Epileptik, grafik roman biçiminin, usta bir sanatçının ellerinde nedenli kuvvetli olabileceğini gösteriyor.

-SanFranciscoChronicle-

 

Dikkatedeğer. Enerjik, melankolik, içten.

TheWashingtonPost - BookWorld

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!