3/5 - 117 Kişi Yorum Yap

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 176

Ebat : 13,5 x 19,5

Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatı ... Tamamını gör
10,08 TL
18,5 TL %46
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatıcı bu kitap sizlere kendi ikigainizi keşfetmeniz için gerekli tüm bilgileri veriyor. Aceleci davranmamanızı, hayat gayenizi keşfetmenizi, ilişkilerinizi canlandırmanızı ve kendinizi tutkularınıza adamanızı sağlıyor.

 

 

Öyle ya, kim her gününü mutlu yaşamak istemez ki?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%23,9
%19,7
%23,9
%20,5
%12
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
ortalama

Gerçeği söylemek gerekirse kitabı daha iyi bekliyordum. Konu bütünlüğü pek bulamadım. Bazı yerler çok yüzeysel bazı yerler fazla detay.  Kitabın içinde yapılan alıntıların kaynağını vermeleri çok iyi, Japon sanatını anlamak isteyenler için destek olabilir. Belli konularda kendime notlar aldığım oldu. Beklentinizi çok yükseltmezseniz, keyifli okunabilir.

Ortalama

Kitabın başlarında güzel bilgiler olsa da bir yerden sonra çok sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Kötü bir dili olduğunu düşünüyorum.

Okunması gereken bir kitap

Kitabı okuduğum için mutluyum. Yaşantıma ve gelecek ufkuma olumlu katkıda bulunduğunu söyleyebilirim. Sadece Japonların yaptığı fiziksel egzersizleri tek tek açıklamaları gereksiz geldi, onun dışında akıcı ve güzeldi.