Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Huzur Sokağı, satış rekorları kırmış, her yaştan ve her kesimden insanımızın soluk almadan okuduğu, elden ele dolaşıp, adeta kapışılan bir eser olarak haklı şöhret kazanmıştır. Birleşen yollar adıyla film yapılan Huzur Sokağı bu filmle de halkımızın büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır. Hasretiyle kavrulduğumuz huzurlu bir cemiyetin, bir çok ana hatlarıyla küçük bir sokakta sembolleşmiş şeklidir Huzur Sokağı. Huzur Sokağı, özlenilen huzur için.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 552

Baskı Yılı: 2016


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 608

Baskı Yılı: 2000


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 481

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

 

Puanlamalar

%61,5
%7,7
%11,5
%0
%19,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.07.2014

*

Kesinlikle sıkıcı o kadar çok kelime tekrarı´´ özellikle ağlama kısımları niyeyse her durumda gözler yaşlı!ÿ" var ki . Romanda anlatılan olaylar, yazarın din hakkındaki düşüncelerini rahatça anlatması için kullanılmış . Ayrıca olayların basitliğini gözardı edemeyeceğim . Dİn hakkındaki görüşleri de bir o kadar sert ve acımasız . Sizi sıkan bir kitap olacaktır . Almayın diyorum . Bunu ilk defa bir kitap için söylüyorum ... 10/1 veriyorum.

25.12.2012

flying snow kardeşime katılıyorum

İnsanları yargılamak bu kadar basit olmamalı... İslamiyeti %100 yaşaman herkes de mini etek giymiyor... Kitapta özellikle ilk 100 sayfada her kız kelimesinin yanında bir mini etek var... İnsanlar bu kadar genellenemez... Ayrıca da Allah'a yaklaşmayı düşünen insan Kur'an-ı Kerim okur burada ise genellikle  ´o dini eserler´ okunuyor... Garip...

02.06.2011

idealizenin dozu kaçınca karikatürize olmuyormuş d

"mutlak" doğru diye bir şeyin varlığından  ve ne olduğunu bildiğinden son derece emin, bunun gibi kibirli kitapları sevmiyorum.
çocukken okumuş olduğum bu kitap toplum ayrışmasını, samanyolu tvnin dizileri kadar karikatürize bir şekilde yapıyor. karakterler ve kurgu gerçekçi değil, cemaatçi düşüncenin zihinlerindeki şablona göre şekillenmişler. ama insanlar bu -şüphesiz emin- olunan mutlak doğru bağlamında iyi ya da kötü şeklinde sınıflandırılamazlar. hayatı sadece bu zihniyetin kitaplarından, yayınlarından, sohbetlerinden anlamaya çalışan insanların varlığını düşündükçe üzülüyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.