Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Günün Birinde

Günün Birinde

Günün Birinde

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Doğan Kitap

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Amar Dağı'ndan bir adam koşarak köye geldi. Cevizler Vadisi. Felaket Çağı'nda bir gün. Günün birinde, masalı Şahmeran'ın derisine yazılmış Cevizler Vadisi'ne bir adam koşarak gelir. Huzur yerini tedirginliğe, tedirginlik ise korkuya bırakınca, Cevizler Vadisi gözünü karanlığa, kulağını sessizliğe dikerek barbarları beklemeye koyulur…
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 148

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 115

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 148

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050933116


Yorumlar (3)

Eleştirdiğim konu

Eleşirdiğim durumun yazarlarla  ilgili olmadığını şu sözlerimden anlayabilirsin, ÿ"Yazarları kıyaslamak istemiyorum ama yayınevlerinin fiyat politikası ortada.ÿ"

Kıyasladığım yazar da demir değil kusura bakma, sen seversin sevmezsin o ayrı, neyin demir, neyin altın kıymetinde olduğuna sen karar veremezsin. Belki Orhan Pamuk altın değerindedir, herkes okusun diye daha düşük bir bedelle satışa çıkarılmıştır, Maddeye takılmayacaksan manaya bakacaksak kitapevi o zaman fiyatlarını düşürsün, indirimli dediğin fiyat bile orhan pamuk´un kitabının etiket fiyatından (indirimsiz) yüksek. Maddeye bakan ben değilim, he şunu söylemeden de edemiyeceğim, hangisi daha usta yazar diye soracaksan tercihim Orhan PAMUK tan yana. Bir kitabın kapağını da eleştiririm, fiyatını da, içeriğini, neyi eleştirdiğim farkındayım, yazar hakkında ve içeriği hakkında bir yorum yapmadım, almayı düşünüyordum, ama doğan kitapın fiyat politikasından dolayı satın almayacağım.

Cevap

Yukarıdaki yorumu yapan okur keyfiyeti gözardı edip kemiyete bakıyorÿ; manayı bırakıp maddeye takılılıyor. Ah kardeşim altının 1 kilosuyla demirin 1 kilosu ayni olur mu hiç.
Kaldı ki kitabın nihayi fiyati 12 tl, 17 değil. Görelim, tartalım öyle elestirelim. Lütfen ana!..

Fiyat Politikası

Kitap 148 sayfa görünüyor, fiyatı 17 tl, (50 sayfası 6 Tl) Orhan PAMUK un son romanı 204 sayfa,  Kırmızı Saçlı Kadın 12 tl, (50 sayfası 3 TL) Yavuz EKİNCİ iki kat daha pahalı, bana mantıksız geliyo, Yazarları kıyaslamak istemiyorum ama yayınevlerinin fiyat politikası ortada, kusura bakmasın kimse 148 sayfalık bir kitap 17 tl etmez,