Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gölgelerin Dansı

Gölgelerin Dansı

Gölgelerin Dansı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Emre Yayınları

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Işık ve karanlık; varlığın yaratılışından beri vâr olmaya devam eden ayrılmaz iki dost ve de iki düşman...

 

Ve karanlıktan doğan gölgelere karşı idealleri uğruna ve hukukun ışığında savaşan bir gazeteci...

 

Gölgelerin kâbusu sürekli olarak masum insanların üzerindeyken masumiyetin kalbi olan aşk da bütün imkansızlıklara rağmen kendi savaşını vermeye çalışacaktır umutla omuz omuza.

 

Gerçeklerin, unutulmaya çalışılan ve de geçmişin izdüşümleri olan anıların ve kâbusların, yalanların, yokluğun ve her şeye rağmen umudun birbiriyle tek vücûd olduğu gölgelerde acaba hırslı ve başarılı hukukçu-gazetecimiz aşkını, umudunu ve hayallerini, geçmişi adım adım yanıbaşında taşıyarak ve yaşıyarak hayatta tutabilecek mi?

 

Geçmişin ağır yükü her geçen gün heyula gibi dikilirken hayatın üzerine, aşkın, umudun, hakikatin gölgeler içindeki hayatta kalma dansını soluksuz bir şekilde izleyeceksiniz.

 

Bu tehlikeli dansta son sözü siz mi yoksa ölüm mü söyleyecek?

 

Unutmayın ki dansın bir figürünü kaçırmak hayatınıza mâlolabilir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 328

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9786059850605


Yorumlar (2)

muazzam bir eser

Doğrusu yazarın hayal gücüne hayran kaldım . Aslında pek nadir olur yerli yazarların eserlerinden etkilenmem . Çünkü genelde aşk dram siyaset konuları bilindik fakirlik zenginlik durumları ve öyle bi anlatırlar ki kitabın başlarında sonunu tahmin edebilirsin . Abicim bu eser beni benden aldı götürdü en son hırs yaptım şu konun sonunu tahmin edeyim diye ama yok yazarın öyle bir hayal dünyası var ki ne içtiyse artık öyle bi akıcı anlayış ve şaşırtma oyunu içinde yazmış ki , bırak kitabın sonunu tahmin etmeyi , kitap içinde bölümlerin sonunu bile tahmin edemiyorsun . Kahramanı bile kitabın sonlarında tanıyorsunuz .anlatıçmaz okunur bu kitap .

Gölgelerin Dansı

Romanın etkisi hala üzerimde. Şok oldum desem yanlış olmaz.  

Editöryel bir kaç hatayı dışında dili süper. Karakter seçimi olağanüstü. Şüpheler şüpheler,  güzel bir gazetecinin azimli mücadelesi.

Harikulede bir roman. Etkisinde kaldığım bir kaç romandan biri.